جمعه 16 جولای 10 | 10:14

جرس کشته شدگان زاهدان را شهید نمی داند

جرس به کسانی که در حمله به مساجد کشته شده اند، شهید می گوید، اما به کسانی که در مسجد و برای ادای فریضه نماز و دعا هدف حمله تروریست ها واقع شده اند، شهید نمی گوید!


تریبون مستضعفین- در پی بمب گذاری تروریستی در مسجد جامع زاهدان رخ داد، تعدادی از نمازگزاران به شهادت رسیدند. اما سایت های وابسته به جنبش سبز حاضر نشدند از عنوان شهید بر کشته شدگان این حادثه تروریستی استفاده کنند.

سایت جرس نوشت: «در انفجار بزرگ مسجد جامع زاهدان، که روز پنج شنبه رخ داد و دهها کشته و مجروح بر جای گذاشت تعدادی از نیروهای سپاه پاسداران شرق کشور نیز کشته شدند. گروه جندالله که رهبر آن چندی پیش در ایران اعدام شد مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت.» این سایت حتی از اطلاق عنوان تروریستی بر این انجار هم ابا کرد.

سایت جرس از سایتهای اصلی جنبش سبز است که از لندن اداره می شود و در راس آن افرادی چون محسن کدیور، جمیله کدیور، عطاء الله مهاجرانی و محمدجواد اکبرین قرار دارند.

این در حالی است که این سایت به کسانی که در حمله به مساجد کشته شده اند، شهید می گوید، اما به کسانی که در مسجد و برای ادای فریضه نماز و دعا هدف حمله تروریست ها واقع شده اند، شهید نمی گوید!

اختلاف نظر موسوی و شهید مطهری

از جمله اختلافات موسوی و شهید مطهری که در آن زمان مشهور شده بود، این بود که میرحسین حتی کشته های مارکسیست که اعتقادی به خدا هم نداشتند را شهید می دانست و شهید مطهری اعتقاد داشت که تنها کسی شهید محسوب می شود که به خدا ایمان داشته باشد و در راه خدا کشته شود. این اختلاف تا زمان شهادت شهید مطهری همچنان برقرار بود.

حمایت ریگی از جنبش سبز

در دیماه سال گذشته گروهک تروریستی جندالشیطان به سرکردگی عبدالمالک ریگی از جنبش سبز حمایت کرد و اعلام آمادگی این گروه برای همکاری با این جنبش و آمادگی انجام هر گونه عملیات در هر نقطه ی کشور برای رسیدن به آزادی! اطلاعیه ای صادر کرد.

در بخشهایی از بیانیه این گروه تروریستی که به امضای عبدالمالک ریگی رسیده در حمایت از فتنه گران داخلی آمده است:

طی چند روز اخیر بسیاری از مردم و جوانان ایران از نقاط مختلف ایران با روابط عمومی جنبش تماس گرفته و اعلام پیوستن به جنبش مقاومت نموده اند و آمادگی خود را برای عملیاتهای نظامی در تهران و اصفهان و مشهد و شیراز اعلام نموده اند.
جنبش مقاومت از احساسات پاک جوانان ایرانی تشکر و قدردانی نموده و اعلام می دارد که آماده همکاری کامل با همه مبارزان ایران در هر نقطه ای از ایران می باشد و همچنین جنبش آمادگی خود را برای آموزش جوانان ایرانی در زمینه های جنگ چریکی و بمب سازی و عملیاتهای انفجاری و تشکیل هسته های مقاومت و روش مبارزه چریکی شهری اعلام می دارد.
جنبش مقاومت شهادت مظلومانه تعدادی از مردم مبارز تهران را به خانواده ها و به مردم ایران تسلیت گفته و خود را در غم و درد بازماندگانشان شریک می داند.

سایت های سبز در ماه های اخیر با حمله به سپاه دست به تخریب وجهه سپاه پاسداران زده اند. و این همراهی با تروریست در حمله به مراسم روز پاسدار و میلاد امام حسین علیه السلام محل تامل است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.