چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ | ۱۸:۵۰

همسر راوی «دا» خاطراتش را کتاب می‌کند

از مدتی پیش در صدد آن هستم تا خاطرات همسرم حبیب فرهانی‌خواه، كه از شروع انقلاب تا هشت سال دفاع مقدس و چند سال بعد از جنگ مسئول امنیت منطقه خرمشهر بوده و شرایط بحرانی و خاصی را پشت سر گذاشته به صورت كتاب درآورم.


سیده زهرا حسینی راوی كتاب تحسین شده « دا » درباره فعالیت و حال و هوای این روزهای خود گفت: از مدتی پیش در صدد آن هستم تا خاطرات همسرم حبیب فرهانی‌خواه، كه از شروع انقلاب تا هشت سال دفاع مقدس و چند سال بعد از جنگ مسئول امنیت منطقه خرمشهر بوده و شرایط بحرانی و خاصی را پشت سر گذاشته به صورت كتاب درآورم.

وی ادامه داد: متاسفانه وی از این قضیه استقبال زیادی نمی‌كرد اما با اصرار من توافق اولیه صورت گرفته و به احتمال زیاد به زودی این كار را شروع خواهیم كرد.

سییده زهرا حسینی درباره وضعیت جسمی خود گفت: موج‌ انفجار به ستون فقراتم آسیب زده، پزشكان عمل جراحی را پیشنهاد نمی‌كردند، بالاخره یك ماه پیش عمل پیوند استخوان انجام دادم و این روزها دوران نقاهت را سپری می‌كنم.

كتاب «دا» خاطرات سیده زهرا حسینی در روزهای نخستین جنگ تحمیلی در خرمشهر است، قرار است مجموعه‌ای بر اساس كتاب پر فروش و تحسین شده «دا» به كارگردانی همایون اسعدیان و تهیه‌كنندگی منوچهر محمدی تولید شود. سازمان توسعه سینمایی سوره حوزه هنری تهیه‌كننده این مجموعه است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: