پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
پنج شنبه ۱۶ شهریور ۹۱ | ۱۷:۳۰

وزیر ارشاد: سال گذشته فیلم‌هایی غنی‌ داشتیم

اگر از سينما به درستي و به صورت كارآمد استفاده شود، مي‌تواند در پيشبرد اهداف كشور موثر باشد؛ بنابراين در كنار مسئولان هنرمندان نيز مي‌توانند از اين ابزار در اين راستا بهره بگيرند.


سيد محمد حسيني امروز در افتتاحيه پرديس سينماي هويزه مشهد با اشاره به فضا و امكانات سينمايي در كشورمان تاكيد كرد: فيلمسازان باید اهتمام بيشتري نسبت به توليدات تلويزيوني و سينمايي داشته و نسبت به اعتبارات سينمايي كشورمان حساس باشند.

وي افزود: در سال گذشته شاهد فيلم‌هايي متناسب با فرهنگ غني و نيز شهداي نظام جمهوري اسلامي ايران در مشهد و ديگر شهرهاي كشورمان بوديم.

وزير ارشاد با اشاره به بيانات رهبري مبني بر اينكه سينما وسيله‌اي براي پيشرفت كشور است، بیان داشت: اگر از سينما به درستي و به صورت كارآمد استفاده شود، مي‌تواند در پيشبرد اهداف كشور موثر باشد؛ بنابراين در كنار مسئولان هنرمندان نيز مي‌توانند از اين ابزار در اين راستا بهره بگيرند.

وزير فرهنگ و ارشاد با اشاره به فضا و امكانات سينمايي در كشورمان اعلام كرد: اهالي سينما به دنبال توليدات فاخر در شان نظام و انقلاب باشند.

حسيني خاطرنشان کرد: پس از اجلاس سران جنبش عدم تعهد فصل جديدي در روابط و انتظارات بين‌المللي باز شده است؛ بنابراين بايد زمينه را براي تحقق جمله مذكور رهبر و نيز برآوردن نيازهاي داخلي و خارجي كشور فراهم و فضاي بيشتري را در اين راستا مهيا كنيم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: