جمعه 16 جولای 10 | 21:41

شناسایی عوامل انفجار زاهدان + عکس

این افراد به نام‌های «عبدالباسط ریگی» معروف به اسلام جان و« محمد ریگی» معروف به جنیدجان عملیات تروریستی انتحاری خود را در مقابل مسجد جامع زاهدان انجام داده‌‌ و به هلاکت رسیده‌اند.


گروهک جندالشیطان یکبار دیگر از یک نوجوان کم و سن سال برای عملیاتهای انتحاری خود استفاده کرد .
به گزارش زاهدان پرس جندالله که پیش از این نیز در چندین عملیلات انتحاری خود منجمله در حادثه تروریستی مسجد علی ابن ابی طالب زاهدان از نوجوانان کم سن و سال استفاده کرده بود اینبار نیز در حادثه تروریستی دیشب مسجد جامع زاهدان از یک نوجوان استفاده کرد .

طبق بیانیه رسمی این گروهک یک نوجوان به نام “عزیز محمد ریگی” یکی از دو عامل انتحاری حادثه تروریستی دیشب مسجد جامع زاهدان بوده است .

این در حالیست که گروهک جندالشیطان برای عملیات تروریستی دیشب زاهدان از این نوجوان به عنوان طعمه اول برای انفجار انتحاری استفاده کرده است .

پس از آنکه این نوجوان کم سن و سال نتوانست وارد جمعیت داخل مسجد جامع زاهدان شود و در ابتدای درب وروری به هلاکت رسید، دقایقی یعد از به هلاکت رسیدن طعمه اول، انفجار انتحاری دوم در جلوی درب مسجد جامع صورت می پذیرد .

استفاده از نوجوانان کم و سن و سال برای عملیات های انتحاری پس از شستشوی مغزی آنها از جمله کارهای ویژه ای است که این گروهک وهابی به صورت ابزاری طی سالهای اخیر برای مقاصد خود از آن استفاده کرده است .

گفتنی است وهابیون تروریست در سالهای اخیر طی احداث مدارسی دینی در کشورهای همچون پاکستان، کودکان کم و سن سال این مدارس را برای عملیات های انتحاری آموزش داده واز آنان استفاده ابزاری می کنند .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.