شنبه 17 جولای 10 | 10:34

موضع متفاوت روزنامه جمهوری اسلامی درباره عملیات تروریستی زاهدان

در حالی که بسیاری از محافل سیاسی و رسانه ای، عملیات تروریستی مسجد جامع زاهدان را تلاش آمریکا برای تحت الشعاع قرار دادن ناکامی در ماجرای شهرام امیری دانسته‌اند، روزنامه جمهوری اسلامی این موضوع را رد کرد.


به گزارش شبکه ایران، این روزنامه که به مدیریت مسیح مهاجری منتشر می شود در شماره امروز خود در انتقاد از یک کارشناس سیاسی در رسانه ملی، نوشت که “انفجارهای شب جمعه زاهدان” ربطی به “خشم دولت آمریکا از شکست در ماجرای شهرام امیری” ندارد.

این روزنامه اضافه کرد که “عجیب است که تلویزیون با افرادی به عنوان کارشناس سیاسی مصاحبه می‌کند که با اظهارات خود، قدرت آمریکا را در ترتیب دادن چنین انفجارهائی در فرصتی بسیار کوتاه یعنی درست در روز ورود شهرام امیری به تهران به رخ می‌کشند.”

به ادعای روزنامه مسیح مهاجری اینکه گفته شود عملیات تروریستی زاهدان با ناکامی آمریکا در ماجرای شهرام امیری ارتباط دارد، “قدرتمند جلوه دادن دولت آمریکا” و “دست کم گرفتن شعور مردم” است!

این روزنامه البته به حتمی بودن شکست آمریکا در ماجرای امیری از چند هفته پیش اشاره ای نکرد و ترجیح داد که دلیلی بر بی ارتباط بودن این دو موضوع هم ارائه نکند.

این در حالی است که بسیاری از محافل سیاسی و رسانه ای، عملیات تروریستی مسجد جامع زاهدان را تلاش آمریکا برای تحت الشعاع قرار دادن ناکامی در ماجرای شهرام امیری و انحراف افکار عمومی دانسته اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.