پنج‌شنبه 13 سپتامبر 12 | 18:40
رهبر شیعیان یمن:

مسلمانان کالاهای صهیونیستی را تحریم کنند

مسلمانان باید در صفی واحد در مقابله با دشمن قرار بگیرند و در تظاهرات‌هایی خشم خود را نشان دهند و اقدامات دیگری از جمله تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را اتخاذ کنند.


رهبر شیعیان یمن در محکومیت تولید فیلم موهن آمریکایی در بیانیه‌ای ضمن محکومیت این اقدام خواستار تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی توسط مسلمانان و آزادگان جهان شد

سید عبدالملک الحوثی رهبر شیعیان یمن در بیانیه‌ای که در اختیار خبرنگار فرهنگی فارس قرار داده است اقدام آمریکا در تولید فیلمی موهن علیه پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.

بنابر این گزارش در این بیانیه که توسط دفتر سیدعبدالملک الحوثی ارسال شده، آمده است: در روش نگران‌کننده و خطرناک حمله به نمادها و مقدسات اسلامی و ادامه توهین به انبیای الهی(ع) ایالات متحده آمریکا بار دیگر به پیامبر(ص) توهینی بزرگ کرده است.

وی افزوده است: این گام‌های موهن و تکرار آنها برای بیش از یکبار به جهانیان میزان انحطاط و سقوط معاییر ارزش‌های اخلاقی را اثبات کرده است و نشان داده است که سیاست آمریکا به کجا رسیده است که به دشمنی با ادیان آسمانی و مقدسات آنها و انبیای الهی برخاسته است.

الحوثی ادامه داده است: در راس این پیامبران به حضرت محمد(ص) توهین کرده‌اند که جایگاه او را می‌دانند همانگونه که پسرانشان را می‌شناسند و آنگونه رفتار می‌کنند که بنی اسرائیل با دیگر انبیا برخورد کرد و آنها را کشت.

رهبر شیعیان یمن در ادامه بیانیه خود بر ضرورت تحرک جدی علیه آمریکا تاکید کرده و آورده است: آنها هیچ ارزش انسانی و اخلاقی را مراعات نمی‌کنند و از همه مسلمانان و آزادگان جهان می‌خواهیم که در کنار مخالفان توهین به انبیای الهی بایستند و به حبل الله المتین چنگ بیاندازند.

وی افزوده است: مسلمانان باید در صفی واحد در مقابله با دشمن قرار بگیرند و در تظاهرات‌هایی خشم خود را نشان دهند و اقدامات دیگری از جمله تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را اتخاذ کنند.

عبدالملک الحوثی در این بیانیه با تاکید بر ضرورت دوری از افتادن به دام اختلاف‌افکنی در بین مسلمانان، تاکید کرده است: تکرار توهین به مقدسات اسلامی و کتب آسمانی برای عادی کردن این توهین‌ها و طبیعی کردن آنها و مسخ هویت اسلامی است و قبول این توهین‌ها به پیامبر اسلام(ص) توهین به همه مسلمانان جهان در جای جای زمین است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: