پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
جمعه ۲۴ شهریور ۹۱ | ۱۳:۲۶

احمدی‌نژاد: صهیونیست‌ها بدنبال ایجاد اختلاف ادیان هستند

رئیس جمهور با اشاره به تلاش صهیونیست‌ها برای ایجاد اختلافات مذهبی گفت: صهیونیست‌های بی‌فرهنگ به دلیل نزدیک دیدن نابودی خود به دنبال ایجاد اختلاف بین پیروان ادیان مختلف الهی هستند.


محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان در اجتماع حجاج استان‌های تهران و البرز که صبح امروز (جمعه) در استادیوم ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، با اشاره به اینکه حج، بزرگ‌ترین زیارت انسان در طول عمر است، گفت: من در اینجا از آقای قاضی عسگر نماینده مقام معظم رهبری و سرپرست حجاج ایرانی و همچنین آقای موسوی رئیس سازمان حج و زیارت که از تمام ظرفیت‌ها برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم استفاده می‌کنند، تشکر می‌کنم و امیدوارم خداوند به آن‌ها توفیق دهد.

وی افزود: بزرگ‌ترین حادثه عبادی برای انسان‌ها مراسم حج است که یک بار در تمام عمر واجب شده است. این به این معنا است که ما باید از سفر حج برای یک عمر زندگی سعادتمند ذخیره معنوی لازم را فراهم کنیم.

رئیس جمهور ادامه داد: ‌ لحظه به لحظه این سفر الهی سرشار از پاداش و محبت خداوند متعال است؛ البته به‌‌ همان میزان هم شیطان برای از بین بردن این عبادت سرمایه‌گذاری می‌کند تا ذهن و دل ما را متوجه سایر امور کند.

وی با اشاره به اهمیت حج افزود: حج رکن حکومت جهانی است، پایگاه حکومت جهانی است، حج تمرین پیوستن به امام است، حج تمرین همراهی با امام است، حج بدون امام مانند نماز بی‌وضوست، حج مرکز حکومت جهانی است و حکومت جهانی نیز متعلق به امام است.

رئیس جمهور ادامه داد: حج مملو از نور وجود امام است، رفتن به حج و مکه، رفتن به نزد امام است و حضور در این مراسم بیعت واقعی با ایشان است؛ حقیقت حج امام است.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: حج امسال حالت خاصی دارد، معنویت خاصی دارد، صیهونیست‌های بی‌فرهنگ و ضدبشر که به آخر خط رسیده‌اند تلاش می‌کنند تا جنگ مذهبی را بین پیروان ادیان مختلف الهی و ملت‌های مختلف به راه بیاندازند و دنیا را به هم بریزند و همه اعم از مسلمانان، مسیحیان و پیروان ادیان الهی باید هوشیار باشند.

رئیس جمهور تصریح کرد: باور ما این است که رهبران پشت صحنه آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند که رژیم صهیونیستی با این وضع‌ تنها برای آن‌ها هزینه می‌تراشد و بر مشکلات آن‌ها اضافه می‌کند.

احمدی‌نژاد گفت: البته صهیونیست‌ها که از تصمیم آن‌ها آگاه شده‌اند، می‌خواهند بازی را بهم بزنند که البته به فضل الهی به جایی نخواهند رسید. دنیا از ظلم مستکبران و صهیونیست‌ها خالی خواهد شد و عدالت و عشق و توحید بر تمام جهان حاکم خواهد شد. حج محل فریاد توحید و عدالت است.

وی افزود: هر حاجی ایرانی که به حج مشرف می‌شود یک علامت است، یک پرچم است و یک سفیر برای جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.

رئیس جمهور ادامه داد: من در این چند سال اخیر که به حج مشرف شده‌ام، می‌بینم تمام تمرکز ملت‌ها بر حجاج ایرانی است. شما بدانید که حجاج ایرانی سفرای حکومت اسلام ناب، سفرای حکومت جهانی و سفرای مهر، عدالت و توحید هستند.

احمدی‌نژاد گفت: از خداوند متعال می‌خواهم تا شما عزیزان با دستان پر و مالامال از عشق و توحید به میهن عزیز بازگردید.

رئیس جمهور در پایان تصریح کرد: از خدا می‌خواهم که شما عزیزان با دستان پر به کشور بازگردید و در حج برای ملت ایران و تمام بشریت دعا کنید، دل‌های ما هم چشم به راه است و امیدوارم سالم به میهن عزیز بازگردید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: