شنبه 15 سپتامبر 12 | 09:52

تصاویر برهنه عروس ملکه انگلیس خبرساز شد

به نظر می‌رسد که رسوایی‌های اخلاقی خاندان سلطنتی انگلستان پایانی ندارد و هر روز یکی از اعضای این خاندان خبر ساز می‌شود. هنوز خبر رسوایی اخلاقی نوه ملکه تمام نشده که عروس خبرساز شد.


جدید‌ترین مورد از رسوایی‌های اخلاقی خاندان سلطنتی انگلیس که در طی این روز‌ها موجی رسانه‌ای را ایجاد کرده است مربوط به بحث انتشار تصاویر عریان از «کیت میدلتون» عروس ملکه انگلستان است.

«کیت» و شوهرش «ولیام» زوج انگلیسی هستند که به عبارتی وارث تاج و تخت انگلستان محسوب می‌شوند و از آن‌ها به عنوان پادشاه و ملکه آینده انگلستان یاد می‌شود در حال حاضر در سفر دوره‌ای جنوب شرق آسیا به سر می‌برند که با رسانه‌ای شدن تصاویر سفرشان به فرانسه با اخباری شوک آور رو به رو شدند.

هفته گذشته این زوج برای تعطیلاتی کوتاه قبل از شروع سفر به آسیا به فرانسه عزیمت کرده و مدت کوتاهی را در آنجا اقامت داشتند. ظاهرا عکاسان یک نشریه فرانسوی موفق شده‌اند تا در جریان این سفر تصاویری عریان از عروس ملکه تهیه کنند که بلافاصله اقدام به انتشار آن در نشریه «کلوزر» فرانسوی کردند و به سرعت این تصاویر سر از فضای مجازی درآورده و موجب خشم شدید زوج سلطنتی شد.

این نشریه با عباراتی نظیر: «تصاویری از ملکه آینده انگلستان، نه آنطور که قبلا دیده‌اید و نه آنطور که بعدا خواهید دید» به انتشار این تصاویر پرداخته است. منابع نزدیک از خشم شدید زوج سلطنتی از این اقدام و احتمال طرح شکایت از این نشریه فرانسوی خبر داده‌اند.

چند هفته پیش نیز در جریان یکی از رسوایی‌های اخیر این خاندان، تصاویری از شاهزاده «هری»، نوه کوچک‌تر ملکه منتشر شد. این تصاویر وی را در حالت عریان در هتلی در شهر لاس وگاس آمریکا نشان می‌داد.

این تصاویر اعتراضات زیادی را در افکار عمومی انگلستان نسبت به عدم رعایت اخلاق توسط اعضای خاندان سلطنتی و همچنین هزینه‌های این گونه تعطیلات که عمدتا از پول‌های مالیات دهندگان تامین می‌شود برانگیخت.

با توجه به معذوریت‌های اخلاقی قادر به انتشار این تصاویر نیستیم و صرفا به انتشار خبر این حادثه که احتمالا به یکی دیگر از افتضاح‌های بزرگ خاندان سلطنتی تبدیل خواهد شد اکتفاء می‌کنیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: