شنبه 15 سپتامبر 12 | 12:17

احمدی‌نژاد در کجا از عدالت، عشق و آزادی مطلق سخن گفت؟

چندی پیش ارگان رسمی دولت ویژه‌نامه‌ای را به مناسبت هفته دولت به نام «دولت معیار» منتشر کرد و از همان ابتدای انتشار عمومی این نشریه شبهاتی درباره عکسی که در صفحه اول این نشریه بکار گرفته شده است، مطرح شد.


چندی پیش ارگان رسمی دولت ویژه نامه‌ای به مناسبت هفته دولت به نام «دولت معیار» در خصوص عملکرد دولت نهم منتشر کرد. در صفحه اول این ویژه نامه عکسی از سلسله جملاتی بر روی تخته سیاه با کلماتی همچون «عشق مطلق، آزادی مطلق و عدالت مطلق» به چشم می‌خورد.

از‌‌ همان ابتدای انتشار عمومی این نشریه شبهاتی درباره اینکه عکسی که در صفحه اول این نشریه بکار گرفته شده تقلبی بوده و هیچ‌گاه توسط احمدی‌نژاد نوشته نشده است، مطرح شد.

این در حالی است که این جملات در «اجلاس وحدت و انسجام ملی جوانان ایرانی» و از سوی احمدی‌نژاد بر روی تخته سیاه وسط سالن نوشته شده است و عکس‌های آن نیز بر روی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری قرار دارد.

احمدی‌نژاد در اجلاس جوانان و انسجام اسلامی

لازم به ذکر که در این اجلاس توصیف احمدی‌نژاد از عدالت، عشق و آزادی مطلق مرتبط به توصیف صفت‌های امام زمان (عج) در آن جلسه بوده است، این بخش از سخنان احمدی‌نژاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری به شرح زیر است:

«احمدی‌نژاد با بیان اینکه حاکم جامعه، زمانی می‌تواند عدالت را برقرار کند که عادل، عاشق و آزاد باشد، گفت: تنها انسان کامل که وجودش عینیت آزادی و عدالت مطلق است می‌تواند ‌‌نهایت عدالت، عشق و آزادی را در جامعه برپا کند و اهمیت غدیر از آنجاست که به واسطه آن حاکمی به جامعه بشری معرفی شد که انسان کامل بود و به همین دلیل عید غدیر، عید همه بشریت است.»

به نظر می‌رسد روزنامه ایران تنها با استفاده از بخشی از یک عکس مراسم با موضوعی بی‌ربط درصدد معرفی کردن بحث مرتبط با خود است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.