شنبه 17 جولای 10 | 14:25

تروريست‌ها از پاكستان وارد ايران مي‌شوند

تروريست‌ها از كشورهاي همسايه و پاكستان وارد ايران مي‌شوند، در اين راستا دولت پاكستان و سازمان اطلاعاتي ارتش اين كشور كه ارتباطاتي را با تروريست‌ها دارد بايد نسبت به اين روند تجديد نظر كند.


علاء‌الدين بروجردي رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي كه از سوي رئيس مجلس براي شركت در مراسم تشييع و تدفين شهداي حادثه تروريستي اخير به زاهدان رفته بود، اظهار داشت: مردم در مراسم تشييع شهداي امروز به شدت عصباني بودند و در خواست جدي مردم از مسئولان اين بود كه مقابل اقدامات تروريستي را بگيرند و براي پايان دادن به اقدامات اين چنيني چاره‌اي بينديشد.

وي افزود: تروريست‌ها از كشورهاي همسايه و پاكستان وارد ايران مي‌شوند در اين راستا دولت پاكستان و سازمان اطلاعاتي ارتش اين كشور كه ارتباطاتي را با تروريست‌ها دارد بايد نسبت به اين روند تجديد نظر كند و اقدامات لازم را براي مقابله با اين جنايتكاران انجام دهد.

بروجردي در خصوص آخرين آمار تلفات اين حادثه گفت: در حال حاضر 67 نفر هنوز در بيمارستان بستري هستند و 271 نفر از بيمارستان مرخص شده‌اند و آمار شهدا هم 27 نفر اعلام شده است.
وي با اشاره به حضور گسترده آحاد مردم در مراسم تشييع شهداي اين حادثه تروريستي گفت: مردم در مراسم امروز حضور گسترده‌اي داشتند كه اين حضور براي مسئولان يك پيام داشت و مردم از مسئولان مي‌خواستند كه اقداماتي را براي پايان دادن به حوادث اين چنيني در سطح استان انجام دهند.

بروجردي با بيان اينكه هيئت اعزامي متشكل از نمايندگان رهبري، رئيس جمهور و رئيس مجلس امروز از افراد حادثه ديده از اين واقعه تلخ سركشي كردند ادامه داد: حجت‌الاسلام رحيميان در مراسم تشييع شهداي امروز سخنراني كرد و پيام رهبري را براي مردم داغدار استان قرائت كرد.
وي در پايان ابراز اميدواري كرد با تلاش گسترده مسئولان امنيتي و اطلاعاتي كشور شاهد كاهش و از بين رفتن حوادث اين چنيني در كشور باشيم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.