پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱ | ۱۶:۰۲

اعطای نشان دولتی به کشاورز و آیت‌الله تسخیری

وزیر ارشاد خبر داد: نشان دولتی به محمد علی کشاورز و آیت‌الله تسخیری اعطاء می‌شود.


سیدمحمد حسینی در پایان جلسه هیات دولت به بحث‌های مطرح در جلسه امروز دولت اشاره کرد و گفت: در جلسهٔ اخیر تصویب شد نشان دولتی به محمدعلی کشاورز و آیت‌الله تسخیری که سالیان سال است خدمات قابل توجهی ارایه کرده‌اند، اعطا شود.

وی با اشاره به اینکه قرار بر این شد که تعرفه کاغذ برداشته شود، افزود: تصویب شد که تعرفه کاغذ برداشته شود تا امتیازی باشد برای کسانی که واردات کاغذ را انجام می‌دهند.

وزیر ارشاد در ادامه به برنامه‌های هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: جشنواره فیلم دفاع مقدس هفته دیگر در کرمان آغاز می‌‌شود و در باغ موزه دفاع مقدس اختتامیه آن برگزار خواهد شد، مراسم پایانی جشنواره موسیقی دفاع مقدس نیز در روز جمعه در کرمانشاه برگزار خواهد شد، همچنین نشست‌های تخصصی متعدد در بحث نقد فیلم دفاع مقدس داریم که برگزار خواهند شد که غیر از کرمان در شهرهای مرزی نیز مراسم مربوط به دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

حسینی با اشاره به اینکه امسال در نمایشگاه فرانکفورت و مسکو نیز حضور خواهیم داشت افزود: علی‌رغم محدودیتهای اقتصادی که برای کشور ما ایجاد کرده‌اند امسال در این دو نمایشگاه در خارج از کشور حضور فعال خواهیم داشت.

وزیر ارشاد همچنین گفت: جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) دیروز در جوار بارگاه حضرت معصومه آغاز شد و شب ولادت امام رضا در مشهد به پایان می‌رسد که این دوازدهمین جشنواره است و ۸۸۸ برنامه دارد که در حاشیه آن به ۱۷ نفر از خادمین امام رضا که خدماتی که در عرصهٔ تحقیق و پژوهش و هنری دارند نشان خادمین امام رضا اعطا خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: