یکشنبه 18 جولای 10 | 14:02

جنبش سایبری «هم غزه، هم ایران، بیدار شو مسلمان»

جبهه وبلاگی غدیر، در بیانیه‌ای از راه اندازی جنبش سایبری «هم غزه، هم ایران، بیدار شو مسلمان» خبر داد.


جبهه وبلاگی غدیر، در بیانیه‌ای از راه اندازی جنبش سایبری «هم غزه، هم ایران، بیدار شو مسلمان» خبر داد. این جنبش در واکنش به برخی از شعارها و عملکرد فتنه‌گران و بخشی از فریب خوردگان این جریان در سال ۸۸ شکل گرفته است؛ به خصوص شعارهایی که در روز قدس سر داده شد و از جمله «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران».

در بخشی از این بیانیه آمده است:
جنبش «هم غزه ، هم ايران، بيدار شو مسلمان» از تمامى دوستان ارزشى و افسران جنگ نرم براى پيوستن به اين تجمع مجازى دعوت ميکند تا براى ثبت نام پس از قرار دادن لوگوى جنبش و اختصاص دادن يک پست در سايت يا وبلاگ خود به بيانيه آغاز اين جنبش در قسمت نظرات همين پست نام و نام خانوداگى به همراه نام و آدرس سايت يا وبلاگ خود را درج نمايند و در اين حرکت پسنديده با ما يار و همراه باشند .

جنبش «هم غزه ، هم ايران، بيدار شو مسلمان» بيانيه پايانى اش را وقتى صادر ميکند که نسيم خوش آزادى در هواى غزه اشک را از چشمان برادران و خواهران ما بشيود و سرزمين مقدس فلسطين از شر کفار صهيونيست پاک شده باشد و اين روز آنقدر هم دور نيست .

برای اطلاع بیشتر از کم و کیف این حرکت می توانبد صفحه‌ی «جنبش سایبری هم غزه هم ایران بیدار شو مسلمان» در سایت «جبهه وبلاگی غدیر» را ببینید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.