یکشنبه 18 جولای 10 | 19:41

آموزش رابطه های عشقی از طریق کودکان در شبکه های فارسی زبان!

رویکرد هدفمند اغلب این شبکه ها نیز به سمت و سوی تزریق و ترویج فرهنگ فاسد غرب به کودکان و خردسالان ایرانی متمایل شده است.


پس از آنکه شبکه های مختلف فارسی زبان، در میان خانواده های ایرانی بی محابا در حال گسترش و جذب مخاطب می باشد (که البته توانسته است تا حدودی خانواده های ایرانی را فارغ از هشدارهای جدی پای ثابت سریالهای مستهجن این شبکه ها بنشاند)، رویکرد جدید این شبکه ها، تزریق لا ابالی گری،نشان دادن و آموزش رابطه‌های عشقی مثلثی، عریانی و فحشایی و ….این بار از طریق کودکان بازیگر در این سریالها می باشد!

بنابر این گزارش، این در حالی است که بر اساس تجربیات بدست آمده، میزان تاثیر پذیری کودکان 20 برابر بیشتر از بزرگسالان است و هدایت کنندگان این شبکه ها ظاهرا راه تخریب فرهنگ ایرانی و نفوذ به آن را، از راه نمایش مثلث های عشقی میان خردسالان و کودکان در سریالهای مختلف آغاز کرده اند، تا با استفاده از هنرپیشه های هم سن و سال مخاطبان( کودکان)! این میزان تاثیر پذیری را که به نوعی آموزش نیز می باشد را افزایش دهند!

در همین راستا، هر چند صدا و سیما بایستی در تولیدات خود برای کودکان، تلاش بیشتر و افزون تری را به همراه داشته باشد، اما به نظر می رسد در این میدان عظیم و خطرناک، هوشیاری خانواده ها در این زمینه می تواند در ساختن جامعه ای پویا و سالم تر نقش موثری را ایفا کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.