چهارشنبه 03 اکتبر 12 | 14:33
معاون بنیادملی نخبگان :

گلایه نخبگان علوم انسانی به جا است

گلایه نخبگان علوم انسانی به جا است و من آن را قبول دارم ولی تمام فعالیت‌هایی که هم اکنون ما تحت عنوان فعالیت‌های معرفتی، اندیشه‌ای و فرهنگی ارایه می‌دهیم همه این‌ها نقطه تماس اصلی ما با حوزه علوم انسانی است.


سیدحسن حسینی، معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان  در مورد گلایه نخبگان علوم انسانی مبنی بر ارتباط ضعیف بنیاد با آن‌ها گفت: گلایه نخبگان علوم انسانی به جا است و من آن را قبول دارم ولی تمام فعالیت‌هایی که هم اکنون ما تحت عنوان فعالیت‌های معرفتی، اندیشه‌ای و فرهنگی ارایه می‌دهیم همه این‌ها نقطه تماس اصلی ما با حوزه علوم انسانی است.

وی با بیان اینکه انسجام و تجمعی را که ما در نخبگان علوم پزشکی و فنی و مهندسی شاهد هستیم در نخبگان علوم انسانی نمی‌بینیم، اظهار کرد: به عنوان مثال بنیاد ملی نخبگان اردوی ماه خدا و اردوی معرفتی را در مشهد برای نخبگان برگزار کرد که حضور نخبگان علوم پزشکی و فنی و مهندسی پررنگ‌تر از بچه‌های علوم انسانی بود ولی با تمام این اوصاف گله آن‌ها را می‌پذیریم. حسینی با بیان اینکه رابطه ستاد ملی نخبگان با نخبگان علوم انسانی رو به بهبودی است تصریح کرد: اجرا و بخش برنامه کرسی‌های آزاداندیشی از شبکه چهار رسانه ملی که از ابتدای آبان سال جاری آغاز خواهد شد، در راستای نقطه تماس و تقویت ارتباط بنیاد با نخبگان علوم انسانی است.

 1. amir
  24 اکتبر 2012

  با سلام
  شما اول بفرمایید که نخبه علوم انسانی کجاست
  چه کسی گفته ایران نخبه علوم انسانی دارد؟
  میشه معرفی کنید تا ما بدانیم این نخبگان علوم انسانی چه کسانی هستند؟
  در حال حاضر در ایران نخبه علوم انسانی اصلا وجود ندارد
  چرا بعضی ها توهم زده اند

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: