سه‌شنبه 20 جولای 10 | 01:13

بالاترین تاثیر سایت “بالاترین”

مدیر سایت ضدانقلاب بالاترین با رد تلویحی سخنان سران فتنه 88 گفت شبکه های مجازی اجتماعی نمی‌توانند به جای رهبران، نقش رهبری مخالفان جمهوری اسلامی ایران را ایفا کنند.


به گزارش کیهان، مهدی یحیی‌نژاد که در جمع شماری از عناصر ضدانقلاب در لس آنجلس سخن می‌گفت، بالاترین تاثیر سایت «بالاترین» را چنین توصیف کرد: یک بار ایده تظاهرات توسط بالاترین مطرح شد که دو تا سه هزار نفر در یکی از میادین جمع شدند.
وی با رد سخنان کسانی چون موسوی که از پذیرفتن مسئولیت اداره جنبش شانه خالی می‌کنند و آن را به دوش «شبکه های مجازی اجتماعی» می‌اندازند، گفت: این حرف که رهبران ما شبکه‌های مجازی هستند؛ چندان کاربردی ندارد. برای مثال می توان به قضیه اسب تروا در راهپیمایی 22 بهمن 88 اشاره کرد که در نظرسنجی بالاترین 80 درصد با آن موافقت کردند ولی بعدا شکست خورد و همه به شماتت مطرح کننده این ایده مهاجرانی و نبوی پرداختند.
البته این فرد به این حقیقت اشاره نکرد که موافقت 80 درصدی کاربران این سایت ضدانقلابی برای پروژه درازگوش تروا صرفا در صدد تحمیق دیگر کاربران بوده نه برای آمدن به میدان ضمن این که اغلب این رای دادن ها و حمایت ها، یا از سوی ضدانقلاب مقیم خارج و یا از سوی گردانندگان خود سایت در جهت داغ کردن برخی مسائل موردنظر صورت می گیرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.