چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
دوشنبه ۱۷ مهر ۹۱ | ۱۴:۴۳

«کلاه پهلوی» از راديو پخش می‌شود

به دلیل اهمیت تاریخی سریال «کلاه پهلوی» و نیز استقبال زیاد مخاطبان رادیو نمایش این سریال زیبا در بخش رادیو فیلم برای پخش از رادیو نمایش آماده شده است.


روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی رادیو اعلام کرد، به دستور سید عزت‌الله ضرغامی ـ رییس سازمان صدا و سیما ـ پخش سریال «کلاه پهلوی» از رادیو نمایش آغاز می‌شود.

 مهدی دهقان‌نیری ـ رییس مرکز هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش ـ با بیان این مطلب افزود: به دلیل اهمیت تاریخی سریال «کلاه پهلوی» و نیز استقبال زیاد مخاطبان رادیو نمایش به ویژه نابینایان از برنامه رادیو فیلم همچنین نزدیکی به روز جهانی عصای سپید به دستور ریاست سازمان، این سریال زیبا در بخش رادیو فیلم برای پخش از رادیو نمایش آماده شده است.

وی افزود: با همکاری و مساعدت مدیر شبکه یک سیما، «کلاه پهلوی» در اختیار این مرکز قرار گرفت تا آن دسته از شنوندگانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند این سریال را ببینند، شنونده آن در روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه رادیویی نمایش باشند.

پخش رادیویی سریال «کلاه پهلوی»، روز پنجشنبه ـ ۲۰ مهر ماه ـ ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه و تکرار آن جمعه ساعت ۹ صبح از رادیو نمایش آغاز خواهد شد.

بر اساس این خبر، فرشاد آذرنیا تهیه‌کنندگی و سردبیری، بهرام سروری‌نژاد گویندگی و تنظیم رادیویی و علی حاجی نوروزی صدابرداری این برنامه را بر عهده دارند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: