سه‌شنبه 09 اکتبر 12 | 16:05

اکران ویژه جشنواره کودک در مناطق زلزله‌زده

جواد شمقدری در حاشیه آیین گشایش بیست‌و‌ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان؛ گفت: تصمیم داریم پس از جشنواره فیلم‌های جشنواره کودک را در مناطق زلزله زده اکران ‌کنیم.


رییس سازمان سینمایی در گفتگو با ستاد خبری جشنواره فیلم کودک از اهتمام ویژه سازمان سینمایی برای اکران فیلم‌های این دوره از جشنواره در مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: ما برای این که از بچه‌های آسیب دیده در مناطق زلزله زده که بیشترین داغ را دیده‌اند دلجویی کنیم؛ تصمیم داریم فیلم‌های این دوره از جشنواره را در مناطق محروم مرزی و زلزله زده اکران کنیم؛ در همین راستا قرار است برنامه‌هایی هم در این مناطق اجرا شود.

وی در ادامه افزود: امیدوارم این جشنواره و همه دست اندرکاران فرهنگی کشور بتوانند سهم خودشان را برای کودکان و بچه‌های سرزمین ایران ادا نموده و کارهای جذاب و شادی را هم ارایه بدهند.
رییس سازمان سینمایی درباره جشنواره فیلم کودک هم گفت: مخاطب خاصی مثل کودکان و نوجوانان ویژگی های متفاوتی را در حوزه ساخت اثر می‌طلبند؛ این جشنواره که یکی از بهترین جشنواره‌های موضوعی ماست و بعد از جشنواره فیلم فجر مهمترین جشن سینمایی به حساب می‌آید به مسیولین و فیلمسازان انگیزه می‌دهد که بیشتر و دلسوزانه‌تر در حوزه این مخاطبان خاص کار کنند.
شمقدری در پایان گفت: با توجه به قدمت خوبی که این جشنواره دارد؛ و همچنین با در نظر گرفتن تثبیت جایگاه اصفهان به عنوان محل برگزاری این جشنواره؛ امیدوارم که مدیران دلسوز شهر کاری کنند که جشنواره فیلم کودک در اصفهان بماند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: