جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
چهارشنبه ۱۹ مهر ۹۱ | ۱۳:۱۰

جزوه: لجن پراکنی صهیونیست‌های صلیبی علیه بزرگ پیامبران

حسن رحیم پور ازغدی

جریان لج نپراکنی، نه از سلمان رشدی، آغاز شده و نه به این فیلمها و کارتونها ختم می‌شود. گمان نکنید که مسئله، مسئله عده‌ای موجود عقب مانده است که نامشان برده می‌شود؛ چون چند قبطی مصری افراطی یا چند یهودی در آمریکا، بلکه خطوط ثابتی برای حمله به شخصیت پیامبر اکرم (ص) و تحریف این شخصیت بزرگ الاهی در کار است.


به گزارش تریبون مستضعفین حسن رحیم پور ازغدی در  واکنش به حلقه‌ی دیگری از زنجیره‌ی یاوه‌ها و اهانت‌های مذبوحانه‌ی جبهه کفر به ساحت مقدس رسول الله به کالبد شکافی افشای ماهیت اهانت ها و تهمت‌های تفکر کینه‌توز و تنگ نظر صلیبی پرداخته‌است.

وی حمله به پیامبر اعظم را حرکتی ساماندهی شده برای ضربه به تمام ادیان الهی می‌داند و می‌گوبد: «اما جریان لج نپراکنی، نه از سلمان رشدی، آغاز شده و نه به این فیلمها و کارتونها ختم می‌شود. گمان نکنید که مسئله، مسئله عده‌ای موجود عقب مانده است که نامشان برده می‌شود؛ چون چند قبطی مصری افراطی یا چند یهودی در آمریکا، بلکه خطوط ثابتی برای حمله به شخصیت پیامبر اکرم (ص) و تحریف این شخصیت بزرگ الاهی در کار است.
اگر ایشان خاتم‌الانبیاء (ص) است برای این بوده که اشرف الانبیاء است. اگر اشرف‌الانبیاء نبود، خاتم‌الانبیاء نمی‌شد. وقتی شریفترین و بزرگترین پیامبر، که منطقاً آخرین پیامبر الاهی است، در هم کوبیده شد، همه انبیاء و هم دین خدا، هدف قرار گرفته است.»

متن زیر گفتار استاد حسن رحیم پور که در مسجد صنعتگران مشهد مقدس ایراد گردید و توسط موسسه طرح‌فردا منتشر شده است.

 

  لجن پراکنی صهیونیست‌های صلیبی علیه بزرگ پیامبران

 1. امیر
  ۲ شهریور ۱۳۹۴

  فایل دانلود نمی شود

  • تحریریه تریبون مستضعفین
   ۲ شهریور ۱۳۹۴

   با اعتذار مشکلی فنی پیش آمده مرتفع گردید و امکان دانلود مجددا فراهم است

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: