پنج‌شنبه 22 جولای 10 | 11:58

حرف‌های خنده‌دار میرحسین درباره دروغ

دروغگوی بزرگ سال88 سخنرانی مفصلی درباره معایب دروغ انجام داد!


میرحسین موسوی كه سال گذشته انواع و اقسام دروغ ها را به مسئولان دولتی نسبت داد و هنوز رای گیری در ساعات پایانی روز22  خرداد به پایان نرسیده بود بر اساس توهمات ذهنی و اخبار دروغ اطرافیان خود دچار خود بزرگ بینی شده و ساعت10  شب22  خرداد سال88  خود را رئیس جمهور منتخب مردم اعلام كرد و گفت: اگر فردا مرا به عنوان رئیس جمهور اعلام نكنند معلوم است در انتخابات تقلب شده است و با این ادعای دروغ خود باعث فریب تعدادی از مردم شده و به جان و مال مردم و حیثیت كشور و نظام در داخل و خارج لطمات جدی وارد كرد و سرانجام هم نتوانست یك مورد از ادعاهای دروغ خود را به اثبات برساند در دیداری كه تعدادی از اساتید دانشگاه كه از همفكران او هستند به طور یك طرفه به تحلیل مسائل روز پرداخت و درباره مذمت دروغگویی سخنرانی مفصلی كرد.
میرحسین موسوی كه سراینده دروغ بزرگ سال88  بود در این دیدار گفت: ابعاد گسترده دروغ در میان دولتی ها به افسانه سازی و خلق توطئه های من درآوردی و عجیب وغریب منتهی شده است.
میرحسین مدعی شد تهمت های سیاسی و اخلاقی و اجتماعی نیز به شیوه دولتی ها افزوده شده است. وی سپس به تمسخر قوه قضائیه پرداخت و با سوء استفاده از نجابت دستگاه قضائی گفت: دشمنام و تهمت از نظر شرعی و قانونی كیفر سنگینی دارد و لابد مسئولان قضائی خواهند گفت قوه قضائیه ما مستقل ترین و بی طرف ترین دستگاه قضائی جهان است.
موسوی دروغگویی در این جلسه را نیز فراموش نكرد و بدون ذكر مصداق مدعی شد یك زن به خاطر تسلیت گفتن به خانواده یكی از شهدای عاشورا (همان عناصر خداجویی كه موسوی ادعا می كرد) به شش سال زندان محكوم شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.