چهارشنبه 21 اکتبر 09 | 14:21

ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم / قصد بر هم زدن شهر و شرارت داریم

ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم / قصد بر هم زدن شهر و شرارت داریم / جهت جور و جفا بر همه ی خلق الله / ما تقاضای کمی نرمش و فرصت داریم / گر که مظلوم بُوَد ظاهرمان غصه نخور / توی خلوت همگی دعویِ قدرت داریم / چون کلفت است کنون گردنمان، زین بابت / ما ز کیهان و رجا هر دو شکایت داریم / از گوگوش تا رجوی حامیِ ما میباشند / از همین دست بسی فضل و سعادت داریم / چِهِل و هفت شهید ره ما زنده شدند! / کِی خجالت ز چنین گند و فضاحت داریم


این شعر را تقدیم میکنم به آنان که میخواهند حماسه حضور ۴۰ میلیونی هموطنانم را به نفع اربابان خود مصادره کنند. آنهائی که مدعی قانونند و خود قانون گریزترین هایند:

قصد بر هم زدن شهر و شرارت داریم

قصد بر هم زدن شهر و شرارت داریم

ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم(۱)
قصد بر هم زدن شهر و شرارت داریم

***

جهت جور و جفا بر همه ی خلق الله
ما تقاضای کمی نرمش و فرصت داریم

***
گر که مظلوم بُوَد ظاهرمان غصه نخور
توی خلوت همگی دعویِ قدرت داریم

***

چون کلفت است کنون گردنمان، زین بابت
ما ز کیهان و رجا هر دو شکایت داریم(۲)

***

از گوگوش(۳) تا رجوی(۴) حامیِ ما میباشند
از همین دست بسی فضل و سعادت داریم

***

چِهِل و هفت شهید ره ما زنده شدند!(۵)
کِی خجالت ز چنین گند و فضاحت داریم

***

زیر لب هم تو مزن حرف عدالت زیرا
نه شجاعیم و نه اینگونه شهامت داریم

***

ما که خود صاحب اموال زیادی هستیم
چه نیازی به  قوانین و قضاوت داریم؟

***

زیر بار سخن حق چو نرفتیم؛ بدان
که آلرژیه (۶)! ! شدیدی به عدالت داریم

***

بس که سرد است هوا، زین سبب از روی نیاز
قصد آتش زدن خانه ی ملت داریم

***

گفته بودیم تقلب شده، اما به خدا
نه دلیلی و نه مدرک، و نه حجت داریم

***

هر که حتی به زبان، دشمن اسرائیل است(۷)
با تمام وجنات وی عداوت داریم

***

حال، چون منتظری(۸) و دو سه تا فرد دگر
شخص درمانده پس پرده و عزلت داریم

***

زانکه پوسید کنون یکسره اندیشه ی ما
ره بسوی شب و تاریکی و ظلمت داریم

***

موسوی داده بیانیه، از این رو دیگر
آبروریزیه بسیار و فِضاحت داریم(۹)

***

خاتمی کیست؟ به جز آنکه زند لاف و دروغ
گوید و ما به وی اینگونه ارادت داریم(۱۰)

***

همچو کروبی و مانند دگر اندیشان(۱۱)
نه ادب در سخن و ، اصل و اصالت داریم

***

چون که رو گشته کنون دست خیانتکاران
ز شما جمله تقاضای وساطت داریم(۱۲)

***

مثل بی بی سی و اصحاب وی اندر ایران
حامیه پر گنه و اهل قصاوت داریم(۱۳)

***

الغرض، مردم عالم همگی می دانند
قصد صاحب شدن مسند و قدرت داریم

***

کار ما نیست همانا بجز اعمال نفاق
کینه از ملت و از خادم امت(۱۴) داریم

***

زنده شد یاد منافق، سی اِ خرداد،(۱۴) لذا
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم(۱۵)

شعر از علی میرزائی مهرماه1388

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پاورقی:

۱) ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم. به گمانم این عبارت، از زمان انتخابات انتخابات ریاست جهورس سال ۸۰ که به انتخاب شدن محمد خاتمی انجامید؛ با تبلیغ بعضی ها! یواش یواش سر زبان ها افتاد اما در انتخابات سال۸۸به شدت تبلیغ و ترویج گردید.

۲) یادمان نرود که بعضی ها به همراه جناب آقای موسوی از روزنامه هایی مثل وطن امروز و کیهان و سایت رجانیوز شکایت کرده اند که چرا بر علیه ایشان دست به انتقاد و افشاگری زده اند. آزادی مطبوعات که خب از نظر این عالیجنابان چیزی جز کشک نیست! سوال این است که اگر میتوان به دادگاههای ایران اعتماد کرد پس چرا مدارک تقلب را به دادگاه نبردید تا شکایت کنید؟ چرا به جای مسیر قانونی، اقدام به آتش زدن شهر و خیابان کردید؟ جالب است که این اقدامات از ساعت ۹ صبح شنبه۲۳خرداد انجام شد! یعنی فقط ۱۰ساعت بعد از شروع انتخابات!!! در حالی که هنوز حتی نتایج نیمی از شمارش آرا به طور رسمی از صدا و سیما اعلام نشده بود!!!

۳)گوگوش همون خواننده ایست که در زمان جناب آقای خاتمی از کشور خارج شد و به ما هم ربطی ندارد که چطوری خارج شد!!! و باز هم به ما ربطی ندارد که چطوری الان شال سبز انداخته!!! و باز هم به ما ربطی ندارد که این خانوم چه ارتباطی دارد به آنهایی که بنابر دستور مافوق، در راهپیمائی روز قدس، چادر پوشیده بودند و شال سبز داشتند تا من و شما آنها را متدین بدانیم!!! البته همه ی چادری های آنها از این دست نبودند اما تعداد چادر به سران دستوری سبز در روز قدس کم نبود.

۴)رجوی همون آدمکشی است که اعضای گروهک منحوسش، دست کم ۱۵ هزار نفر را در ایران، بعد از انقلاب ترور کردند. او همان کسی است که در روز سی خرداد۱۳۶۱ و با کمک بنی صدر خائن اقدام به شورش کرد. او عاقبت در بحبوحه جنگ و با حمایت دولت های غربی، به عراق (نه ببخشید به دامان صدام) پناه برد و همه گونه خیانتی در دوران جنگ بر علیه ملت ایران مرتکب شد. او در ادامه و بعد از جنگ اول خلیج فارس و در هنگام قیام شیعیان جنوب عراق، نسبت به قتل عام صدها هزار شیعه اقدام نمود. همچنین در سرکوب برادران و خواهران کرد و سنی ما در عراق نیز مشارکت کرد و تعداد فراوانی از آنان را قتل عام کرد. یه چیزی بگم نخندینا!!! الاتن همون انگلیسی که از سبزی جماعت حمایت میکنه، از همین بابا هم حمایت میکنه!! تا خود این مردک هم دست کم دو تا بیانیه در حمایت از موسوی و کروبی و  . .داده!!!

۵)یادتان هست میگفتند که هفتاد و دو تا شهید!! دادن؟ این را سایت نوروز میگفت. بعدش گند قضیه در آمد که اکثر اینها یا به مرگ طبیعی مرده بودند و یا زنده اند و یا اصلا وجود خارجی ندارند. خودشان هم اعتراف کردند که برای چیزی حدود ۲۵نفر از آنها مدرک دارند و جالب تر آنکه این تعداد ازآمار اندکی کمتر!! از آمار رسمی کشته شدگان حوادث اخیر است! یعنی آمار کشته شده ها از طرف منابع ذدوتی حدود سی نفر اعلام شدهبود. نتیجه اخلاقی اینکه اینها بد خالی بسته بودند. نتیجه اخلاقی تر هم اینکه در بحبوحه این شرایط، کسی از دولت دروغ نشنید. البته جالب است بدانید که نعداد زیادی هز همین حدود سی نفر هم توسط عناصر مشکوک کشته شدند و حتی از داخل جمعیت معترض مورد اصابت گلوله قرار گرفته بودند.

۶)آلرژِی همان حساسیت است

۷) امثال احمدی نژاد که دو کلمه در مورد هولوکاست سوال کرد و مورد هجوم همین جماعت مدعی اسلام قرار گرفت.

۸)منتظری کسی بود که به سبب خیانت ها و نادانی هایش، مطرود امام خمینی(ره) شد. جالب است بدانید که این اتفاق در زمان نخست وزیری موسوی افتاد. جالبتر این است که بدانید موسوی در جریان همین حوادث اخیر، اقدام به نظرخواهی از منتظری کرد و  . . .حالا یکی بگوید چطور این آقای مهندس مدعی پیروی از خط امام خمینی(ره) است؟

۹) کمترین آبروریزی بیانیه های موسوی این است که دیگر کسی برای حرفش تره هم خورد نمیکند.

۱۰) دو مورد از دروغ های خاتمی: دست دادن با دختران ایتالیائی و  دیدار با بنیاد رئیس بنیاد سوروس و هماهنگی جهت اقدامات غیرقانونی در ایرانت که هر دوی این اعمال توسط بنیلد باران وابسته به خاتمی، تکذیب شده بود ولی اصل هر دو موضوع اثبات شد.

۱۱) دگر اندیشان یعنی مثلا کسانی که اسلام را قبول ندارند یا افرادی از این قبیل که دور کروبی جمع شده بودند و خود او هم از آنها حنایت میکرد و در مناظره اش با احمدی نژاد هم این سخن را بر زبان آورد. راستی کسی نفهمید اون سیصد میلیون تومن آخرش چی شد؟

۱۲) امروز افرادی که قانون شکنی کرده اند؛ دست به دامان این و آن می شوند که به قول خوشان بساط آشتی ملی راه بیندازند!!! شما را نمیدانم اما بنده همه کشته شدگان حوادث اخیر را اعم از بسیجی و معترض را برادر و خواهر خود میدانم و امثال موسوی را باعث خون آنها. آیا میتوان از خون خواهر و برادر گذشت؟

۱۳) کم نیستند رسانه های داخلی که هم صدا با بی بی سی عمل میکنند.

۱۴) خادم امت همان کسی است که به نوکری ملت ایران افتخار میکند.

۱۵) شورش سی خرداد ۱۳۶۰ منافقین به سرکردگی رجوی خائن و بنی صد فراری، و اغتشاش سی خرداد ۱۳۸۸ جماعت به اصطلاح معترض که تقارن این دو روز با هم خیلی جالب است!!!

برچسب‌ها: ، ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.