پنج‌شنبه 22 اکتبر 09 | 23:33

كولايي: تندروي‌ها زمينه‌ساز شكست اصلاحات شد

ما نسبت به هاشمي رفسنجاني نيز زماني او را عاليجناب سرخپوش ناميديم و زماني ديگر از تمام مردم خواستيم تا به او راي دهند، يك بار مي‌گوييم او بدترين آدم است و يك بار ديگر مي‌گوييم او بهترين فرد است. اين موضوعات به دليل فقدان برنامه‌ريزي است.


الهه کولایی در کنار خاتمی

الهه کولایی در کنار خاتمی

الهه كولایی گفت: خاتمی در دوره اصلاحات بارها به طرفداران خود تذكر داده بود كه از تندروی پرهیز كرده و جوزده نشوند اما ما جوزده شدیم.

الهه كولایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان این مطلب، این تندروی‌ها را از عوامل شكست اصلاحات در سال 84 عنوان و خاطرنشان كرد: فقدان برنامه برای تشكیل احزاب موثر با تعاریف بین‌المللی نیز باعث شد تا اصلاح‌طلبان مرتكب اشتباهات فراوانی شوند.
این استاد دانشگاه در ادامه بیان داشت: ما نسبت به هاشمی رفسنجانی نیز زمانی او را عالیجناب سرخپوش نامیدیم و زمانی دیگر از تمام مردم خواستیم تا به او رای دهند، یك بار می‌گوییم او بدترین آدم است و یك بار دیگر می‌گوییم او بهترین فرد است. این موضوعات به دلیل فقدان برنامه‌ریزی است.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نبود احزاب و نهادهای مناسب برای تحلیل شرایط و برنامه‌ریزی جهت فعالیت‌‌های سیاسی و فرهنگی را از آفت‌های فضای سیاسی كشور در دوران‌های مختلف سیاسی خواند و تاكید كرد: ما باید بذری را بكاریم تا انتظار رویش نهال داشته باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.