دوشنبه 05 نوامبر 12 | 14:34

قطعه ساماندهی شده شهدا، بی‌روح است

قسمت ساماندهی شده‌ی گلزار شهدا، در وضعیت بی روحی به سر می‌برد و ما نظر خود را به شهردار محترم و بانیان این طرح اعلام کرده‌ایم.


معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا،ضمن تشکر و قدردانی از کسانی که دغدغه شهدا را دارند گفت: شهدا عزیزانمان هستند و ما امروز به برکت و عظمت خون این شهدا در امنیت کامل زندگی می‌کنیم.

سرهنگ داداش‌زاده با اشاره به انتقاداتی که در مورد نحوه اجرای ساماندهی مزار شهدای تبریز وجود دارد افزود: واضح است که مجموعه شهرداری زحماتی را در حد وسع خود انجام می‌دهد اما به نظر بنده نباید این طرح یعنی ساماندهی مزار شهدا مثل برخی سبک‌های دیگر و همانند قبرستان‌های مسیحیت ساماندهی شود.

وی تاکید کرد: آن وضعیتی از گلزار شهدا بهتر است که قبلاً وجود داشت و امروز می‌توانیم با استفاده از طرح‌هایی که وضیعت فعلی را حفظ کند این کار انجام دهیم. و باید سبک قبلی در ساماندهی گلزار شهدا باقی بماند.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا تصریح کرد: قسمت ساماندهی شدهٔ گلزار شهدا، در وضعیت بی‌روحی به سر می‌برد و ما نظر خود را به شهردار محترم و بانیان این طرح اعلام کرده‌ایم.

این رزمنده دوران ۸ سال دفاع مقدس گفت: اگر نحوه اجرای فاز دوم نیز قرار است مثل فاز اول این طرح اجرا شود مشخص است که در قطعه پایین نتیجه خوبی از این طرح نگرفتیم. بهتر است ساماندهی قطعه پایینی مزار شهدای وادی رحمت تبریز به اتمام برسد و نواقصات کار برطرف شود و سپس اقدام به شروع ساماندهی فاز دوم نماییم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: