سه‌شنبه 06 نوامبر 12 | 14:25

رونمایی از کتب گلابدره‌ای و قیصری

مدیر عامل بنیاد ادبیات داستانی گفت: رونمایی از کتاب «سه کاهن» مجید قیصری با موضوع پیامبر اعظم و «لحظه‌های انقلاب» زنده‌یاد گلابدره‌ای همزمان با هفته کتاب انجام می‌شود.


محمد حسنی مدیرعامل بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان، ضمن تشریح برنامه‌های بنیاد در بیستمین دوره هفته کتاب اظهار داشت: برای بیستمین دوره از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران که از ۲۰ تا ۲۷ با شعار «یادگار ماندگار» از ۲۰ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در سرتاسر کشور برگزار می‌شود، نشست‌های تخصصی و موضوعی تدارک دیده شده است.

برپایی نشست «پیامبر اسلام در آیینه ادبیات داستانی»

وی درباره این نشست‌ها توضیح داد: بنیاد ادبیات داستانی با موضوع چاپ و نشر داستان و رمان در کشور نشست‌هایی را با حضور کار‌شناسان برپا می‌کند.

به گفته مدیر عامل بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان، نشستی با عنوان «پیامبر اسلام در آیینه ادبیات داستانی» از جمله برنامه‌های مورد تاکید بنیاد است که همزمان با هفته کتاب برگزار می‌شود.

رونمایی از کتاب زنده یاد گلابدره‌ای و مجید قیصری

حسنی تاکید کرد: افتتاح «کتابخانه تخصصی» در بنیاد ادبیات داستانی و احتمالا رونمایی از «پایگاه اینترنتی مجازی بنیاد ادبیات داستانی» را خواهیم داشت؛ رونمایی از کتاب «سه کاهن» به قلم مجید قیصری با موضوع پیامبر اعظم و «لحظه‌های انقلاب» محمود گلابدره‌ای همزمان با این هفته انجام می‌شود.

این مقام مسئول در بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان اضافه کرد: با توجه به مسایل مالی و مشکلات زیرساختی، سعی کردیم برنامه‌های خوبی در ایام هفته کتاب داشته باشیم.

افتتاح پایگاه مجازی بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان

مدیر عامل بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان درباره پایگاه مجازی بنیاد ادبیات داستانی توضیح داد: تلاش کردیم پایگاهی برای بنیاد ادبیات تهیه کنیم، اما نهایتا مورد پسندمان قرار نگرفت و تغییرات جدی در گرافیک، بخش‌بندی‌ها، شرایط و فعالیت‌ها داشتیم و امیدواریم پس از اصلاحاتی نسخه نهایی آن تا دوهفته آتی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته تا از برنامه‌ها، نشست‌ها، تولید، انتشار، بحث استان‌ها و اخبار مطلع شوند.

وی در خاتمه متذکر شد، امیدواریم بتوانیم با توجه به بخش بین‌الملل این پایگاه را دو یا سه زبانه افتتاح و رشد دهیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: