چهارشنبه 07 نوامبر 12 | 13:02

مریم رجوی سواد نوشتن هم نداشت!

نقش مسئولین زن در سازمان از جمله مریم‌رجوی نمایشی بوده و آنها هیچ توانایی و قابلیتی برای اداره یا سازماندهی امور را ندارند.


حسین‌نژاد مترجم سابق مسعود رجوی در عراق گفت: هیچ‌یک از مسئولین زن سازمان منافقین حتی خود مریم رجوی سواد سیاسی و تخصص کافی برای اداره امور، سازماندهی و مدیریت را ندارند و این افراد به صورت کاملاً نمایشی در پست‌های مدیریتی اختراع شده از سوی مسعود رجوی قرار گرفته‌اند.

وی ادامه داد همه تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌گذاری‌های منافقین از سوی چند نفر محدود انجام می‌شود و بقیه اعضای منافقین از جمله زنان شورای رهبری نقش سیاهی لشکر را دارند و مانند همه فرقه‌ها مورد سوء‌استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از همین افراد عباس داوری است که حتی متن سخرانی‌های مریم رجوی را تنظیم و از پادگان اشرف برای وی به اورسورواز در فرانسه ارسال می‌کند، وگرنه خود مریم رجوی توانایی تنظیم یک نامه یا یک درخواست ساده را هم ندارد. خود من هم بار‌ها نامه‌های نوشته شده یا درخواست‌ها را تنظیم، بازنویسی و غلط‌گیری کردم و‌‌ همان زمان متوجه کم‌سوادی اعضای زن شورای رهبری می‌شدم.

مترجم رجوی افزود: اعضای شورای رهبری منافقین که همگی زن هستند حتی قدرت فهم فعل و انفعالات سازمان را هم نداشته و از دلایل تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات گروهک بی‌اطلاعند. آن‌ها هنوز تصور می‌کنند که قرار است روزی قدرت را در ایران در دست بگیرند!

وی ادامه داد: این وضعیت مطلوب رجوی و مطابق با سیاست‌های اوست و همیشه اعتقاد داشته که نیرو‌ها هرچه بی‌سواد‌تر و کم اطلاع‌تر باشند فرمانبرداری آن‌ها بیشتر است و تناقضات سازمان را کمتر درک می‌کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: