جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
جمعه ۲۶ آبان ۹۱ | ۱۶:۳۹
بازخوانی سخنان رهبری در نماز جمعه سال گذشته:

موشک‌های ایرانی در تلاویو منفجر شد؛ ایران در جنگ علیه اسرائیل جدی است

انتشار خبر انفجار موشک ایرانی فجر5 در تلاویو موجی از وحشت را در میان صهیونیست‌ها ایجاد کرد و آنها را به پناهگاه‌ها کشاند. شبکه خبری المنار این خبر را به نقل از ارتش اسرائیل اعلام کرد که انفجار موشک فجر-5 در تل‌آویو را تایید کرده‌اند. دقایقی پیش نیز صدای آژیر خطر برای بار دوم در تل‌آویو به صدا در ‌آمد.


امام خامنه‌ایبه گزارش تریبون مستضعفین، انتشار خبر انفجار موشک ایرانی فجر5 در تلاویو موجی از وحشت را در میان صهیونیست‌ها ایجاد کرد و آنها را به پناهگاه‌ها کشاند. شبکه خبری المنار این خبر را به نقل از ارتش اسرائیل اعلام کرد که انفجار موشک فجر-5 در تل‌آویو را تایید کرده‌اند. دقایقی پیش نیز صدای آژیر خطر برای بار دوم در تل‌آویو به صدا در ‌آمد.

خبرنگار الجزیره نیز خبر داد موشک‌های شلیک شده از نوار غزه به سوی تل‌آویو شلیک شد و در این شهر مهم اسرائیل منفجر شد. گردان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین مسئولیت شلیکت موشک فجر ۵ به تل آویو در ساعت شش و نیم عصر را بر عهده گرفت.

این خبر سخنان سال گذشته‌ی آیت‌الله خامنه‌ای در نمازجمعه تهران به اذهان متبادر کرد که در آن گفته بودند که از هر اقدام علیه اسرائیل علناً حمایت می‌کنیم:

«ما آنجائى كه دخالت كنيم، صريح ميگوئيم. ما در قضاياى ضديت با اسرائيل دخالت كرديم؛ نتيجه‌اش هم پيروزى جنگ سى و سه روزه و پيروزى جنگ بيست و دو روزه بود. بعد از اين هم هر جا هر ملتى، هر گروهى با رژيم صهيونيستى مبارزه كند، مقابله كند، ما پشت سرش هستيم و كمكش ميكنيم و هيچ ابائى هم از گفتن اين حرف نداريم. اين حقيقت و واقعيت است.»

  israel-khamenei.mp3

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: