یکشنبه 25 جولای 10 | 15:09

موتور جستجو با رنگ اسلامی

موتور جست‏وجوي جديدي به‏ نام «تقوا» يا همان تقوي براي رفع نياز كاربران مسلمان و افرادي كه به‏ دنبال جست‏وجوي محتواي مربوط به دين اسلام هستند به‏ طور رسمي تا دو هفته ديگر راه ‏اندازي خواهد شد.


موتورجست‏وجوی «تقوا» (taqwa) به طور آزمايشي از ماه می در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است و بازخوردهای ارائه شده از سوی كاربران در جهت اصلاح آن به كار گرفته شده است.

موتور جست‏وجوي مذكور در عرض مدتي كه از راه اندازي آزمايشي آن مي گذرد بيش از 5 ميليون كاربر داشته است.

كريم نعمان مدير اين موتور جست‏وجوي در مورد عملكرد اين موتور جست‏وجوي مي گويد: ما به دنبال پشتيباني و حمايت از جوامع مسلمان در سراسر جهان بوده و بخش عمده اي از درآمد خود را به ايجاد مدارس، ساخت تاسسيسات درماني و ساخت مساجد مختلف اختصاص خواهيم داد. اين يك هدف شخصي است كه در پس راه اندازي اين موتور جست‏وجو وجود دارد.

بازديد روزانه اين موتور جست‏وجو در حال حاضر 50 هزار نفر در روز بوده و مربوط به كشورهايي همچون روسيه، مالزي، پاكستان ،استراليا،‌ انگلستان است. مديريت و نگهداري اين سايت از طريق مراكزي در دوبي، سنگاپور و سياتل صورت خواهد گرفت.

مديران اين موتور جست‏وجو مي گويند كه محتواي نمايش داده شده در اين موتور جست‏وجو توسط كاربران قابل تقسيم بندي به حلال و حرام است و آيكون هايي در زير هر لينك پيش بيني شده تا در صورت نامناسب بودن محتواي ارائه شده كاربران در اين مورد به گردانندگان اين موتور جست‏وجو اطلاع رساني كنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.