دوشنبه 19 نوامبر 12 | 12:47

«جوانفکر» تبرئه شد

وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر از تبرئه سرپرست موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران در پرونده شکایت نیروی انتظامی نسبت به مطالب منتشره در ویژه‌نامه خاتون خبر داد.


قهرمان شجاعی،وکیل مدافع علی اکبر جوانفکر ، با بیان اینکه آقای جوانفکر نسبت به اتهامات مطروحه درباره ویژه نامه «خاتون» که منجربه محکومیت وی شده بود، تبرئه شده است، گفت: نیروی انتظامی مجددا در رابطه با این ویژه‌نامه از موکلم شکایت کرده بود و به دلیل اینکه در دفعات قبل به صورت مفصل به این اتهامات رسیدگی شده بود، لذا رسیدگی مجدد معنایی نداشت و نهایتا مطلب این ویژه‌نامه توهین تلقی نشد و وی از اتهامات مطروحه در شکایت نیروی انتظامی مبرا شد.

وی هم‌چنین دربارهٔ اتهامات وارده به علی اکبر جوانفکر در موضوع مصاحبه با روزنامه اعتماد نیز خاطرنشان کرد: در پرونده اتهامی برای مصاحبه انجام شده با روزنامه اعتماد که درباره «جن‌گیری» و «رمالی» بوده است نیز آقای جوانفکر تبرئه شد.

وکیل مدافع جوانفکر درباره اتهامات کاریکاتوریست‌های سابق روزنامه ایران نیز گفت: این کاریکاتوریست‌ها هم از اتهامات وارده تبرئه شدند.

علی‌اکبر جوانفکر هم‌اکنون در اجرای رای ۶ ماه حبس پرونده‌ شکایت دادستانی تهران در مورد ویژه‌نامه خاتون در زندان اوین به سر می‌برد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: