یکشنبه 25 جولای 10 | 17:11

تبلیغ ویژه همشهری برای هلوکاست + عکس

“همشهری سرنخ” در شماره جدید خود ضمن انتشار مطلبی با عنوان “اسرار اردوگاه‌های مرگ” دقیقا به بیان مطالبی پرداخته که از سوی سران رژیم صهیونیستی برای اثبات افسانه هلوکاست تاکنون مطرح شده است.


“همشهری سرنخ” که نشریه ویژه حوادث ارگان مطبوعاتی شهرداری تهران است، در شماره جدید خود ضمن انتشار مطلبی با عنوان “اسرار اردوگاه‌های مرگ” دقیقا به بیان مطالبی پرداخته که از سوی سران رژیم صهیونیستی برای اثبات افسانه هلوکاست تاکنون مطرح شده است.

یکی از نشریات وابسته به شهرداری تهران در اقدامی عجیب و معنادار، مطالبی را تبلیغ افسانه هلوکاست منتشر کرده است.
همشهری با نام بردن از برخی اردوگاه‌های آلمان نازی در زمان جنگ جهانی دوم نظیر “آشویتس 1″، “مونوویتس” و “آشویتش 2″، مدعی شده که چندین هزار نفر در این اردوگاه‌ها کشته و سوزانده شده‌اند؛ ادعایی که با بررسی تاریخی افرادی نظیر “روژه گارودی”، مورخ معروف فرانسوی، کذب بودن آن ثابت شده است.

گفتنی است ترویج افسانه هلوکاست به عنوان یکی از راهبرهای اصلی سران رژیم صهیونیستی در فضای بین‌المللی مورد توجه است، تا جایی که در کشورهای برخی اروپایی و آمریکا، هرگونه تحقیق درباره این مساله جرم محسوب می‌شود و محکومیت سنگینی برای تاریخ دانان در نظر گرفته می‌شود.

این مساله از آنجایی برای رژیم صهیونیستی مورد توجه ویژه قرار دارد که هلوکاست تاکنون به عنوان دستاویزی برای مظلوم‌نمایی و پنهان کردن جنایات این رژیم در سرزمین‌های اشغالی مورد بهرهبرداری قرار گرفته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.