جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۰۶ آذر ۹۱ | ۰۷:۲۸

کلمه گاف تکراری داد + عکس و فیلم

سه سال پس از عاشورای 88، وب‌سایت کلمه (وابسته به میرحسین موسوی) با انتشار تصاویری سعی کرد تا جنایات جنبش سبز را تطهیر و دگرگونه جلوه دهد. این سایت بار دیگر با انتشار تصویری از یک زن در یکی از کشورهای عربی ادعا کرد که وی در حوادث 88 در تهران مضروب شده است.


گاف کلمه: عاشورا 88

به گزارش تریبون مستضعفین، سه سال پس از عاشورای 88، وب‌سایت کلمه (وابسته به میرحسین موسوی) با انتشار تصاویری سعی کرد تا جنایات جنبش سبز را تطهیر و دگرگونه جلوه دهد. این سایت بار دیگر با انتشار تصویری از یک زن در یکی از کشورهای عربی ادعا کرد که وی در حوادث 88 در تهران مضروب شده است.

قمه زنی در کشورهای عربی

گاف منافقین: عاشورا 88

 

البته انتشار این تصویر اولین باری نیست که در این سایت رخ می‌دهد. پیش از این نیز این تصویر در وب‌سایت منافقین منتشر شده بود. برخی دیگر از تصاویری که به نام مستند در این سایت منتشر شده است، لوگوی وب‌سایت منافقین را نیز دارد.

پاسخ دندان‌شکن مردم به حامیان خداجوی جنبش سبز
از عبدالمالک ریگی و مریم رجوی تا …

یکسال پس از اغتشاشات و حرمت شکنی فتنه گران جنبش آمریکایی به اصطلاح سبز، واحد مرکزی خبر جمهوری اسلامی ایران اقدام به تولید مستند «عاشور ۸۸» نمود که در روز ۱۷ آذر ۹۰ (۱۲ محرم الحرام) از بخش‌های مختلف خبری پخش گردید.

در این مستند خبری، پس از به تصویر کشیدن مقدمات و پیش گویی‌ها، فراخوان‌ها و اعلان‌های مخالفین جمهوری اسلامی در خارج از کشور پیرامون حرمت شکنی روز عاشورا – آن هم پس از اغتشاشات خرداد ۸۸، ۱۳ آبان، ۱۶ آذر و بی‌حرمتی به حضرت امام خمینی (ره)، روز قدس و تشیع آقای منتظری در سال ۸۸ – گوشه‌هایی از ساختار شکنی‌ها، هتک حرمت‌ها و شعارهایی بر ضد جمهوری اسلامی، اصل مترقی ولایت فقیه و… توسط عده قلیلی از نیروهای ضد انقلاب به تصویر کشیده می‌شود. سپس با نمایش تصاویری مبهم از برخی بی‌حرمتی‌ها که نام برده نمی‌شود، مانند حمله به نمازگزارن ظهر عاشورا توسط اغتشاش گران و توهین منزجر کننده به یک نیروی بسیجی حافظ امنیت و…، یاد می‌شود و ذکر می‌گردد که در این روز ۸ نفر از اغتشاش گران، مردم و حافظان نظم کشته می‌شوند.

پس از این موضوع به حمایت افرادی از این حادثه اشاره می‌کند که برخی از آن‌ها عبارتند از: مریم رجوی، سرکرده خونخوار گروهک تروریستی منافقین – عبدالمالک ریگی، سرکرده اشرار شرق کشور و قاتل مظلومان بسیار – اوباما، رئیس جمهور حامی ترور آمریکا – ایهود باراک وزیر جنگ رژیم منفور و جعلی صهیونیستی – مهدی کروبی، یکی از سران خائن فتنه که این حرمت شکنان را عزاداران واقعی خواند – میرحسین موسوی، یکی از سران فتنه که هتاکان و اغتشاشگران روز عاشورا را مردم خداجوی و حامیان اسلام و انقلاب خوانده بود و حامیان خارجی آنان و به اصطلاح اتاق فکر لندن‌نشین این حرکت شیطانی: بازرگان، عبدالکریم سروش، عطاء الله مهاجرانی، محسن کدیور و گنجی.

آن‌گاه این مستند به سراغ واکنش دندان شکن مردم در اعتراض به این اعمال خبیثانه پرداخته و حماسه نهم دی ۸۸ را به تصویر می‌کشد و بیاناتی از رهبر معظم انقلاب در خصوص نمایش دستان قدرت الهی در خلق روز تاریخی ۹ دی ۸۸ و ماندگاری این روز را ارائه می‌نماید.

در این میان مطلب قابل توجه این مستند، تأکید بر خواست عمومی حماسه سازان ۹ دی مبنی بر محاکمه سران فتنه و مسببان حرمت شکنی عاشورا بود که متاسفانه پس از گذشت سه سال تاکنون تحقق نیافته و انتظار عمومی مردم انقلابی از دستگاه قضایی همین مطلب مهم است.

» دانلود مستند عاشور ۸۸ با کیفیت بالا – ۱۰۹/۵۸ مگابایت

» دانلود مستند عاشور ۸۸ با کیفیت متوسط- ۲۸/۴۶ مگابایت

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: