سه‌شنبه 27 جولای 10 | 14:01

لغو کنسرت ها ارزش موسیقی ایرانی را خدشه دار می کند

در حال حاضر پیش فرض هایی در جامعه به وجود آمده است که موسیقیدان ها برای اجرای برنامه های خود دچار مشکل می شوند و کسانی که به حفظ سنت های اصیل جامعه علاقمند هستند مورد اتهام قرار می گیرند.


سیدعبدالحسین مختاباد خواننده گروه موسیقی رودکی در نشست رسانه ای که در خانه موسیقی برگزار شد گفت: ممانعت گروههای خودسر از برگزاری کنسرتهای موسیقی آب به آسیاب دشمن ریختن است و ارزشهای هنر موسیقی اصیل ایرانی را خدشه دار می کند.

سیدعبدالحسین مختاباد خواننده گروه موسیقی رودکی درباره وضعیت هنر موسیقی در شرایط فعلی گفت : در حال حاضر پیش فرض هایی در جامعه به وجود آمده است که موسیقیدان ها برای اجرای برنامه های خود دچار مشکل می شوند و کسانی که به حفظ سنت های اصیل جامعه علاقمند هستند مورد اتهام قرار می گیرند.

وی در ادامه افزود : موسیقی اصیل ایرانی تنها هنری است که متاسفانه یک رسانه رسمی برای ارتباط برقرارکردن با مردم ندارد و برگزاری کنسرت تنها راه برقراری این ارتباط است و حالا اگر جریان هایی جلوی برگزاری کنسرت را بگیرند همین راه باریک ارتباط نیز قطع خواهد شد و این درحالی است که اجرای موسیقی غیر مجاز نیازی به اجازه ندارد و از هر دریچه وارد می شود و کارخود را می کنند و در این میان تنها موسیقی هنری است که زیر ضربه اتهام است .

مختاباد در ادامه صحبت های خود به هدایت جریانات فرهنگی اشاره کرد و گفت : مجموعه مدیریت در وزارت ارشاد موظف هستند که جریانات فرهنگی را هدایت کنند به همین دلیل وقتی پای برگزاری یک کنسرت را امضاء می کنند باید مسئولیت مسائل احتمالی را نیز به عهده بگیرند و قاطعیت لازم را نشان دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.