چهارشنبه 28 جولای 10 | 10:00

نخستین جشنواره اینترنتی فیلم‌های تبلیغاتی برگزار می‌شود

نخستین جشنواره اینترنتی فیلم‌های تبلیغاتی در سطح ملی با هدف تاکید بر علمی بودن صنعت تبلیغات برگزار می‌شود.


نخستین جشنواره اینترنتی فیلم‌های تبلیغاتی در سطح ملی با هدف تاکید بر علمی بودن صنعت تبلیغات برگزار می‌شود. در این جشنواره که اختتامیه آن در تاریخ 15 شهریورماه 89 برگزار خواهد شد، فیلم‌های تبلیغاتی تا حداکثر مدت زمان 60 ثانیه در سه بخش: فیلم‌های تبلیغاتی صنعتی، فیلم‌های تبلیغاتی آموزشی و فرهنگی و فیلم‌های تبلیغاتی اطلاع رسانی توسط 5 داور که 2 نفر از ایشان از خارج کشور دعوت می‌شوند ، مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرند.

محمدعلی حجازی دبیر این جشنواره افزود : این نخستین جشنواره اینترنتی به معنای واقعی در ایران خواهد بود که تمامی امور و مراحل جشنواره فقط و فقط در وب سایت رسمی جشنواره انجام می گیرد . آپلود کردن فیلم‌ها ، بررسی و انتخاب فیلم‌ها توسط هیئت انتخاب، داوری فیلم‌ها توسط هیئت داوران و مخاطبان ، اعلام نتایج و برگزاری اختتامیه همگی به واسطه وب سایت رسمی جشنواره صورت خواهد گرفت.

حجازی با اشاره به این که این جشنواره در سال اول به صورت ملی برگزار خواهد شد ، بیان داشت: در سال نخست برگزاری جشنواره سعی می شود تا آثار داخلی با یکدیگر به رقابت بپردازند و در سال های آینده پس از بررسی سطح کیفی فیلم‌های تبلیغاتی داخلی و مقایسه آنها با استانداردهای بین‌المللی ، تصمیم برای برگزاری آن در سطح جهانی گرفته خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.