چهارشنبه 28 جولای 10 | 13:10

تمسخر دوباره موسوی توسط هواداران سابقش

کاریکاتوریست سابق نشریات اصلاح‌طلب که اکنون در کانادا زندگی می‌کند، سخنان موسوی را به تمسخر گرفته است.


اظهارات اخیر میرحسین موسوی درباره ناگفته‌های جنگ با واکنش تمسخرآمیز حامیان سابق وی روبرو شده است.

کاریکاتوریست سابق نشریات اصلاح‌طلب که اکنون در کانادا زندگی می‌کند، سخنان موسوی را به تمسخر گرفته است.
تهدید موسوی به افشای ناگفته‌های جنگ
محسن رضایی اخیرا در جمع تعدادی از رزمندگان دفاع مقدس گفت که “اگر دولت امکانات کشور را در اختیار رزمندگان قرار می داد و همکاری های لازم با فرماندهان جنگ بعمل می آمد، می توانستیم در همان سال پنجم جنگ، بغداد را فتح کنیم.”

این سخنان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که از سوی محسن رفیق دوست(وزیر سپاه در دوران دفاع مقدس) هم بیان شد، با واکنش یکی از سران فتنه روبرو شده است.

میرحسین موسوی که در جریان هدایت فتنه اخیر مورد حمایت دشمنان ایران قرار گرفت و حتی رئیس کاخ سفید شخصا از او اسم برد و رویه وی را تایید کرد، از جایگاه یکی مسئول ارشد گفته است: ایده ای که این وزیر سابق درباره فتح بغداد مطرح کرد باقیمانده همان دل بستن ها به طرح های کلاسیک جنگی و نتیجه بخش بودن عملیات های بزرگ برای شکست دشمنی بود که ماهانه فقط دو میلیارد دلار از همسایه های عرب خود برای جنگیدن با ما باج می گرفت و هنگام ختم جنگ بیش از پنجاه لشگر داشت.

وی مدعی شده بخشی از فرماندهان، نگاه محسن رضایی و دوستان وی را در این باره قبول نداشتند: این نگاه به جنگ از همان بدو طرح خود در میان رزمندگان مخالفانی داشت و تا جایی که بنده در جریان بودم و در تماسهایی که فرماندهان معترضی چون شهید حاج داوود کریمی با بنده داشتند آنها عملیاتی از جنس نقشه های دوران نخست دفاع مقدس را ترجیح می دادند.

این متهم اصلی فتنه 88 در پایان آقای رضایی و دوستان وی را به افشاگری تهدید کرد: این طرح ها با توانایی های اقتصادی و اجتماعی کشور سازگاری بیشتری داشت و در آینده اگر لازم بشود و به اجبار به این بحث ها کشانده شوم موضوع را با بسط بیشتری طرح خواهم کرد.

گفتنی است همسویی موسوی با دشمنان نظام منجر به انزوای وی و فشارهای پرحجم اجتماعی علیه او شده است. به همین دلیل به نظر می رسد وی در تلاش است با بازسازی دوران دفاع مقدس و احیای فضای آن دوران احساسات مردم را تحریک و از حجم مخالفت های آنان علیه خود بکاهد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.