چهارشنبه 28 جولای 10 | 10:48

انتشار مقاله‌اي اهانت آميز عليه پيامبران در نشريه عراقي

يك مجله چاپ عراق طي مقاله‌اي به ساحت پيامبران الهي اهانت كرد.


يك مجله چاپ عراق طي مقاله‌اي به ساحت پيامبران الهي اهانت كرد.
مجله ويران چاپ اربيل عراق كه به معني جرأت مي باشد ، چندي قبل مقاله‏‌اي منتشر كرده كه در آن به كليه پيامبران از جمله پيامبر مكرم اسلام(ص) اهانت نموده است.
در اين مقاله پيامبران دزد، خيانتكار و ساقي‏‌هايي در ميكده معرفي شده‏‌اند. در اين خصوص حزب اتحاد اسلامي بيانيه شديداللحني را صادر كرد و اين مقاله را اهانت به دين و مذهب مردم قلمداد و اعلام كرده بود اين مجله را به دادگاه خواهد كشيد.
در مقابل، جمعي از روشنفكران، اين عكس‏‌العمل اتحاد اسلامي را ترور فكري قلمداد نموده و با جمع‏‌آوري طوماري با امضاء 200 تن از روشنفكران كردستان، صدور بيانيه اين حزب را محكوم كردند.
متعاقباً دو عضو دفتر سياسي اتحاد اسلامي در گفتگويي با هفته‏‌نامه هاولاتي اظهار داشتند كه آن‏ها با صدور بيانيه دفتر اطلاع‏‌رساني حزب در خصوص مجله ويران موافق نبوده و با آن مخالف كرده‏‌اند.
مدتي است كه حزب اتحاد اسلامي از طريق سايت و صدا و سيماي خود عملكرد گروه روشنفكران را محكوم مي‏‌كند و تشكلي به نام “گروه دفاع از پيامبران اديان ” تشكيل داده و از مردم كرد در خارج و داخل اقليم كردستان مي‏خواهد تا به اين گروه پيوسته و از آن پشتيباني نمايند. اتحاد اسلامي در نوشتارهاي نويسندگان وابسته به خود، آنان را وابسته به جناحي چپگرا معرفي مي‌كند.
برخي منابع خبري منطقه پشت پرده چاپ اين مطلب توهين آميز در اين نشريه كردي را برخي موسسات صهيونيستي مي‌دانند كه آزادانه در كردستان عراق مشغول فعاليت مي‌باشند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.