چهارشنبه 28 جولای 10 | 11:55

“سخن سبز” جاسبی منتشر شد

دانشگاه آزاد کتاب حاوی پیام‌های رئیس خود را با عنوان “سخن سبز ” منتشر کرد.


اداره‌ کل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد، مجموعه پیام‌های عبدالله جعفرعلی جاسبی، رئیس این دانشگاه را در قالب کتابی منتشر کرده است.

این کتاب که کلیه پیام‌های جاسبی از سال 76 در نخستین جشن فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد تا پیام تبریک نوروز سال 88 را در بر دارد، با عنوان “سخن سبز ” و طراحی جلد به رنگ سبز همراه با تصویر نیم‌رخ رئیس دانشگاه آزاد منتشر شده است.

 1. رضا
  31 جولای 2010

  چرا بر سر دانشگاه آزاد اینقدر جدال شد؟ این سؤوالی بود که از من پرسیدند.
  برای جواب بایستی مثالی بزنم. اجزای تشکیل دهنده آتش سه چیز است: 1- ماده سوختنی 2- اکسیژن 3- حرارت حالا برای خاموش کردن آتش با قطع هر یک از اینها موفق خواهیم بود.

  آتش فتنه هم اجزای مؤثری دارد، رهبری فتنه، منابع مالی، جو مسموم و آلوده به شایعه و دروغ، با قطع ارتباط سران فتنه،قطع منابع مالی، و شفاف کردن جامعه و بیان حقایق برای مردم می‌توان آتش فتنه را خاموش کرد.

  ارتباط سران دروغ پرداز فتنه با کنترل رسانه ها تا حدودی قطع شد.

  درباره‌ی شفاف سازی فضایی که آن را غبار آلودکردند، اقدامات خوبی انجام شد تا ماهی ها در آب گل آلود در تور فتنه اسیر نشوند.

  فنته برای ادامه حیات منابع مالی هم دارد، بایستی آنها را شناسایی و قطع کرد از جمله‌ی این منابع حیات فتنه همین دانشگاه آزاد است. دانشگاهی که با تمام خدماتش به کشور به جهت گیر کردن در دستان اختاپوس، سناریوهای مختلفی را برای کشور می‌خواست رغم بزند.

  به همین جهت با تدبیر خوب شورای انقلاب فرهنگی شاهد انقلاب دیگری در راستای حفظ نظام عزیز جمهوری اسلامی ایران بودیم.

  تمام جدل ها هم برای این بود که سلول های سرطانی به دنبال آلوده نگاه داشتن بافت پیکر بزرگ ایران اسلامیمان بودند، که در عمل جراحی سختی تومور فنته کنده شد!

  لينك بهشت ايران: http://dehnar1400.persianblog.ir/post/277/

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.