چهارشنبه 28 جولای 10 | 17:07

پلاس دانلود؛ مرکز دانلود نرم‌افزارهای رایگان

پلاس دانلود مکانی برای جمع آوری نرم افزارهای آزاد و رایگان است که شما می توانید بنا به نیاز خود از آن ها استفاده کرده و تجربه جدیدی را برای خود ایجاد کنید.


‍تریبون مستضعفین: با فراگیری بیش از پیش استفاده کامپیوتر و اینترنت، نیازمند فرهنگ‌سازی جدی در زمینه رعایت قوانین کپی‌رایت می‌باشیم. قانونی که به دلایل مختلف در کشورمان به هیچ وجه نه رعایت می شود و نه متولی خاصی دارد؛ اما خواه نا خواه باید روزی ایران نیز مانند سایر کشورهای توسعه یافته، این قوانین را رعایت نماید. لذا استفاده از نرم افزارهای رایگان ما را در محیا کردن بستر این تحول بزرگ یاری می‌رساند. پلاس دانلود سایتی با هدف ترویج نرم‌افزارهای رایگان و آزاد است.

پلاس دانلود خود را این گونه معرفی می کند:

رو آوردن به استفاده از نرم افزار های رایگان به این معنا نیست که نرم افزار های پولی را استفاده نکنیم، نه! ما معتقدیم که از هر چیزی که استفاده می کنید حق آن را باید پرداخت کنید. این نه تنها از نظر انسانی مسئله ای کاملا منطقی است، بلکه از جهت شرعی و دینی هم توصیه شده است.

پلاس دانلود شاید در نگاه اول مانند سایر سایت های دانلود فارسی زبان، یک سایت معمول برای دانلود نرم افزار های کرک شده و یا قفل شکسته باشد؛ سایت هایی که می توانید از آن ها برنامه هایی مانند آفیس، فوتوشاپ و یا ویندوز را به ساده ترین راه ممکن دانلود نمایید، اما اشتباه نکنید، در پلاس دانلود خبری از کرک، سریال نامبر و یا نرم افزارهای نال شده نیست! هدف از ایجاد و راه اندازی این سایت، معرفی و ارائه نرم افزار های کاملا آزاد و رایگان است. نرم افزار هایی که به طور رسمی از طرف شرکت (و یا شخص) سازنده آن ها رایگان عرضه می گرددند و یا متن باز هستند. کاربرد این نرم افزار ها در بسیاری از مواقع مانند همان (و گاهی اوقات بیشتر از) نرم افزار هایی است که باید برای استفاده از آن ها پول پرداخت کنید و یا از آن ها به طور غیر قانونی استفاده کنید با این تفاوت که این ها کاملا رایگان هستند!

پلاس دانلود به شما نرم افزار های بسیار زیادی را معرفی می کند که شاید تا به حال نام آن ها را هم نشنیده باشید. نرم افزارهایی در هر زمینه و با امکانات متفاوت که امن بودن آن ها از طرف سایت تضمین می شوند. هدف پلاس دانلود ایجاد فرهنگ استفاده از اینگونه نرم افزار هاست و به نوعی، تا جایی که می توانیم از نرم افزار های مشابه در زمینه های مختلف استفاده کنیم سراغ کپی نرم افزار های پولی نرویم مگر آنکه آن را به طور مجاز تهیه کرده باشیم. پلاس دانلود تا حد امکان به طور روزانه بروز رسانی می شود و شما می توانید با مراجعه به صفحه اول آن و یا عضویت در فید سایت، نرم افزارهای رایگان را دریافت نمایید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.