جمعه 30 جولای 10 | 13:09

بنی‌صدر همراه با موسوی افشاگری می‌کند!

رئیس جمهور مخلوع ایران هم ضمن حمایت از آقای موسوی، دست به انتشار مطالبی تحت عنوان افشاگری زده است.


بعد از آنکه میرحسین موسوی در واکنش به اظهارات برخی مسئولان کشور در دوران دفاع مقدس، تهدید به بیان ناگفته‌ها کرد، ابوالحسن بنی‌صدر هم مدعی افشاگری در این زمینه شد!

رئیس جمهور مخلوع ایران که اکنون در فرانسه زندگی می‌کند، در مصاحبه با ارگان اینترنتی مجلس هلند، اظهار داشته است: من از همان ابتدا افشاگری را شروع کردم تا امروز. تازه‌ترین مطلبی که درباره‌ی مسئله‌ی اکتبر سورپرایز انتشار داده‌ام مربوط به ده روز پیش می‌شود. همین‌طور در مورد جنگ. خود من وقتی به خارج آمدم، اصلاً در آن بیانیه‌ی ۲۲ خرداد شصت که در مجلس هم خوانده شد، دلایلی که کودتا شده است را توضیح دادم که یکی از آنها ادامه‌ی جنگ بود برای رسیدن به اهدافی که متأسفانه همه‌ نیز تحقق پیدا کرد.

بنی‌صدر نسبت به سخنان آقای موسوی هم واکنش نشان داده و گفته است: طوری که از گفته‌ی ایشان معلوم می‌شود، گویا ایشان ناگفته‌های دوره‌ی تصدی خود را می‌خواهد بگوید. آن دوره‌ای که من تصدی داشتم، او تصدی نداشت که از چیزی آگاه باشد و حالا بخواهد بگوید. در آن مورد هم چیزی مخفی نمانده است، جز این که همین مسئله‌ و ماجرای این که در داخل دروغ می‌گویند.

البته آقای بنی‌صدر که اکنون همکاری نزدیکی با گروهک تروریستی منافقین دارد، به دفاع از میرحسین موسوی هم پرداخته و مدعی شده است: مشکلات جنگ انداخته‌اند گردن آقای میرحسین موسوی که اگر او نبود، حکومت او نبود و مثلاً یکی از خود این آقایان بود، به‌قول آقای رفیق‌دوست، بغداد را هم گرفته بودند. دروغ می‌گویند. آنها توانایی گرفتن بغداد را نداشتند و اساساً نمی‌خواستند که بگیرند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.