شنبه 13 مارس 10 | 16:40

عطاء الله مهاجرانی؛ گدایی از صهیونیست‌ها برای پول

چند ماه پیش تینک تنک واشنگتن اینستیتیوت که صهیونیستی‌ترین بینادی است که لابی اسرائیل در آمریکا به راه انداخته، اجلاس سالانه‌اش را برگزار کرد. سخنران اصلی این اجلاس عطاء الله مهاجرانی بود. به غیر از مقامات آمریکایی، معاون وزیر خارجه اسرائیل هم در این اجلاس حضور داشت. مهاجرانی در آنجا سخنرانی کرد و بر سر دریافت پول سخنرانی هم نزاع به راه انداخت تا حق سخنرانی اش را بگیرد.


ضدانقلاب خارج نشین برای دامن زدن به تنش و فتنه در ایران دست به دامان صهیونیستها شده و رسما از این منابع پول دریافت می کند.

به گزارش “الف”، یک سایت ضدانقلاب که خود را رقیب حلقه جرس در لندن می داند، در ادامه رقابت درون گروهی برای دردست گرفتن هدایت آشوبگران، به افشاگری در مورد حلقه لندن پرداخته و نوشت: “چند ماه پیش تینک تنک واشنگتن اینستیتیوت که صهیونیستی‌ترین بینادی است که لابی اسرائیل در آمریکا به راه انداخته، اجلاس سالانه‌اش را برگزار کرد. پتریک کلاسون، رئیس بخش ایران این بنیاد، سازنده “محور شرارت” بود که آن را به بوش یاد داد تا به کار برد. سخنران اصلی این اجلاس عطاء الله مهاجرانی بود. به غیر از مقامات آمریکایی، معاون وزیر خارجه اسرائیل هم در این اجلاس حضور داشت. مهاجرانی در آنجا سخنرانی کرد و بر سر دریافت پول سخنرانی هم نزاع به راه انداخت تا حق سخنرانی اش را بگیرد. و گرفت. اما مهم‌تر از همه اینها آن بود که یکی از مهمترین رسانه های آمریکایی- یعنی CBS – نوشت مهاجرانی آمده بود اینجا تا پول جمع کند. پول برای کجا؟ نمی‌دانیم”.

سخنرانی مهاجرانی در اجلاس انستیتو واشتنگن

سخنرانی مهاجرانی در اجلاس انستیتو واشتنگن

گزارش CBS از تلاش مهاجرانی برای دریافت پول

گزارش CBS از تلاش مهاجرانی برای دریافت پول

این سایت ضد انقلاب همچنین گزارش داده که “گروه سه نفره مدعی سخنگویی موسوی [سازگارا، نوری زاده، مخملباف] در خارج از کشور که پایگاهشان VOA است به تازگی یک سمینار غیر علنی در واشنگتن برگزار کرده اند که در آن مقامات آمریکایی هم شرکت کرده اند. هنوز اخبار دقیق آن سمینار یک روزه که یکی از نمایندگان مجلس ششم هم در آن شرکت داشته منتشر نشده است. یکی از تینگ تنگ هایی که به نام یکی از روسای CIA می‌باشد برگزار کننده آن بوده است”.

”]برنامه حضور مهاجرانی در انستیتو نئوکان/صهیونیستی واشینگتن [به عناوین سخنرانی سایر شرکت کنندگان نیز دقت کنید.]این سایت ضدانقلاب همچنین نوشته: “کدیور پس از انتشار خبر شرکت مهاجرانی در اجلاس بنیاد صهیونیستی- نئوکانی، کوشش فراوان کرد تا با تماس با مخالفان، آنها را ترغیب کند تا در  این مورد چیزی نگویند و اگر فردی نقدی نوشته بود، ساعت ها وقت صرف کرد تا او را راضی کند آن بخش از مقاله که مربوط به شرکت مهاجرانی در اجلاس یاد شده بود را منتشر نسازد. آیا فقه شما اجازه می‌دهد که با معاون وزیر خارجه اسرائیل در یک اجلاس مشترک- آنهم در مرکزی صهیونیستی- شرکت کنید؟”

ویدیوی تشکر مهاجرانی از رییس و مدیران و نیز “دوستانش” در این موسسه جنگ طلب را در این آدرس ببینید. مهاجرانی توضیح نداده که دوستان وی در این موسسه صهیونیستی جنگ طلب به چه کاری مشغول هستند؟
 1. انجمن جلال آل احمد
  29 دسامبر 2011

  سلام.

  9دی 90 با ما باشید…

  http:// jalaleBajalal.blogfa.com

  .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.