یکشنبه 01 آگوست 10 | 10:31

ترانه مایکل هارت برای کودکان غزه + دانلود کلیپ

انجمن همبستگی با زنان مسلمان فلسطین با ارسال کلیپ تاثر برانگیزی به سایت جهان با اشاره به عمق فاجعه ای که آرام آرام در حال قتل عام کودکان فلسطینی غزه است زنان مسلمان را به بیداری فراخواند.


رخواست سازمان ملل برای ممانعت آزادیخواهان جهان جهت ارسال غذا و کمک های دارویی از راه دریا به نوار غزه خشم بسیاری از فعالان حقوق بشر را بر انگیخته است.

در شرایطی که به دلیل جنایت جنگی رژیم اشغالگر قدس علیه کشتی آزادی و به شهادت رساندن تعدادی از افراد بی گناهی که قصد ارسال غذا و دارو برای کودکان و زنان غره را داشتند انتظار می رفت جنایتکاران صهیونیست مورد تعقیب قضایی قرار گیرند این عکس العمل بسیار عجیب سازمان ملل خشم مردم دنیا را بر انگیخته است.

در خواست عجیب سازمان ملل در حالی صورت می گیرد که این منطقه مدتهاست در محاصره کامل است و ممکن نیست از راه زمینی به دلیل دولت وابسته مصر و تهدیدات صهیونیستها دارو و غذا به مردم برسد و تا کنون با وجود مرگ و میر وسیع بین مردم غزه که ناشی از این محاصره طولانی مدت است سازمان ملل هیچ اقدام بشر دوستانه ای جهت یاری به این مردم بیگناه انجام نداده است.

در همین رابطه دكتر سامي ابو زهري، سخنگوي جنبش حماس خاطر نشان كرد كه درخواست مذكور يك رسوايي واقعي است كه پرده از روي همدستي و همكاري‌هاي سازمان ملل با رژيم صهيونيستي بر مي‌دارد و به نوبه خود زمينه لازم براي تداوم دزدي دريايي و تجاوزات ارتش صهيونيستي عليه فعالان خارجي صلح در متن دريا را فراهم مي كند.

ابو زهري تصريح كرد: راه‌هاي زميني كه سازمان ملل از آنها صحبت مي‌كند هم‌چنان بسته‌اند و بسياري از هيات‌هاي كمك رساني اجازه ورود به نوار غزه را پيدا نمي‌كنند كه ممانعت طرف مصري از ورود كاروان كمك‌هاي بشر دوستانه اردن به غزه از طريق گذرگاه مرزي رفح نمونه‌اي از آن بود و از سوي ديگر، بسياري از ساكنان نوار غزه نيز هنوز اجازه خروج از اين منطقه از طريق گذرگاه رفح را بدست نياورده‌اند و اين مساله نشان مي‌دهد كه درخواست اخير سازمان ملل به منزله مشاركت در محاصره غزه است؛ چرا كه با درخواست از كاروان‌هاي كمك رساني براي خودداري از سفر دريايي به نوار غزه در واقع راه‌هاي دريايي غزه را نيز مسدود مي كند.

ابوزهري در گفت‌وگوي ويژه با مركز اطلاع رساني فلسطين افزود: ما در جنبش حماس از جنبش‌هاي همبستگي آميز بين‌المللي مي‌خواهيم كه بدون توجه به اين درخواست غير قانوني سازمان ملل به سفرهاي زميني و دريايي خود به نوار غزه به منظور پايان دادن به محاصره نزديك به چهار ساله اين منطقه ادامه دهند.

بی توجهی سازمان ملل و دستگاههای حقوق بشری و مدافع زنان و کودکان دنیا در حالی وارد مرحله جدید خود می شود که شاهد حرکتهای خودجوش مردمی از اقصی نقاط دنیا برای حمایت از کودکان غزه هستیم.

در همین رابطه مایکل هارت یکی از خوانندگان معروف انگلیسی زبان آهنگی را برای کودکان غزه خوانده است و با قرار دادن آن بر روی سایت خود برای دانلود رایگان ضمن تشکر از همه مدافعان فلسطینیان از طرفداران خود خواسته به کودکان غزه یاری برسانند.

انجمن همبستگی با زنان مسلمان فلسطین که در ایران فعال است ضمن ارسال این آهنگ و کلیپی که بر اساس آن تهیه کرده است با اشاره به عمق هولناک فاجعه ای که آرام آرام در حال قتل عام کودکان فلسطنی غزه است زنان مسلمان را به بیداری فراخوانده و حرکت غیر قابل دفاع سازمان ملل را همدستی در یک نسل کشی نامیده است.

متن فارسی ترانه:
تشعش نور سفیدی دیدگان را کور می کند
وآسمان غزه را شب هنگام روشن .

مردم برای یافتن پناهگاهی سراسیمه اند
آنان نمی دانند آیا مرده اند ویا زنده اند
و تانک ها وهواپیما در راه .

آتشباران ویرانگر در پیش
دیگر چیزی باقی نمی ماند
فریادی دود را می شکافد :

تسلیم هرگز
امشب تسلیم بدون نبرد هرگز

مساجد ، منازل ومدارس مارا بسوزانید
اما روح ما نخواهد مرد
ما زانو نخواهیم زد
امشب تسلیم بدون نبرد هرگز.

زنان وکودکان شب های پی در پی کشته می شوند وجان می سپارند
در حالی که رهبران واهی در سرزمین های دور دست
به بحث درباره تعیین مقصران جنگ نشسته اند،
اما سخنان ناتوان آنان سودبخش نیست ،
هنگای که بمب ها همچون باران اسیدی فرو می بارند

با این همه در میان آمیخته ای از اشک ، خون ودرد ،
بازهم می توانی بشنوی صدایی را که فضای دود آلود را می شکافد ،
و می گوید تسلیم هرگز
امشب بدون نبرد تسلیم هرگز

مساجد ، منازل ومدارس مارا بسوزانید
اما روح ما نخواهد مرد
ما زانو نخواهیم زد
امشب تسلیم بدون نبرد هرگز

دانلود کلیپ

 1. Ahmadinejad fans
  2 آگوست 2010

  کلیپ زیباتری برای آهنگ ” ما هیچ گاه تسلیم از پا نمی نشینیم ” از مایکل هارت ، درباره فلسزین، با زیر نویسه فارسی اینجا در دسترس است ، در صورت صلاحدید ، با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید، استفاده به شرط عدم حذف مشخصات منبع در کلیپ، بلامانع است. در پناه حق :
  لینک در یوتیوب :
  http://www.youtube.com/watch?v=8h-4pT_2JMI
  لینک دانلود :
  http://www.4shared.com/video/eqFU7j8z/Gaza-heart.html

 2. ارمی جهانگیری
  18 مارس 2013

  عالی بود

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.