چهارشنبه 10 فوریه 10 | 21:17

حكم قطعي تاج‌بخش اعلام شد

وكیل مدافع تاج‌بخش گفت: موكلم با تخفیف مناسب به 5 سال حبس تعزیری محكوم شد. هوشنگ ازهری، وكیل مدافع كیان تاج‌بخش در گفتگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری فارس اظهار داشت: دادگاه تجدیدنظر پس از بررسی پرونده موكلم وی را به 5 سال حبس تعزیری محكوم كرد. وی افزود: این حكم با تخفیف بسیار خوب و […]


وكیل مدافع تاج‌بخش گفت: موكلم با تخفیف مناسب به 5 سال حبس تعزیری محكوم شد.

هوشنگ ازهری، وكیل مدافع كیان تاج‌بخش در گفتگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری فارس اظهار داشت: دادگاه تجدیدنظر پس از بررسی پرونده موكلم وی را به 5 سال حبس تعزیری محكوم كرد.
وی افزود: این حكم با تخفیف بسیار خوب و یعنی با تخفیف دو سوم مجازاتی كه دادگاه بدوی برای وی صادر كرده بود او را به 5 سال حبس تعزیری محكوم كرد.
كیان تاج‌بخش، از جمله بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات است كه به اتهام اقدام علیه امنیت كشور، جاسوسی و ارتباط با عناصر بیگانه علیه نظام، قبول سمت مشاوره بنیاد سوروس در ایران در جهت طراحی براندازی نرم علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، فعالیت تبلیغی علیه نظام و ایجاد شبهه جعل و تقلب در نتیجه انتخابات و سلب اعتماد عمومی نسبت به حاكمیت و مراجع رسمی كشور، اخلال در نظم عمومی و ایجاد ترس و وحشت در جامعه دستگیر شده بود.
انتهای پیام/ك

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.