دوشنبه 02 آگوست 10 | 09:35

دلارهای سبز و ديدار يكی از سران فتنه با شاه سعودی

اظهارات اخير آيت الله جنتي درباره كمك مالي آمريكا به سران فتنه به واسطه رژيم سعودي بار ديگر پرونده اين ارتباط كثيف را گشود. آنچه در اين ميان مهم است سفر يك ماه قبل از انتخابات يكي از سران فتنه به عربستان و ملاقات وي با ملك عبدالله است.


اظهارات اخير آيت الله جنتي درباره كمك مالي آمريكا به سران فتنه به واسطه رژيم سعودي بار ديگر پرونده اين ارتباط كثيف را گشود.
خبر كمك مالي يك ميلياردي به سران فتنه به واسطه سعودي ها در حالي منتشر مي شود كه رژيم سعودي طي ماههاي اخير ضمن تشديد مراودات با آمريكا و رژيم صهيونيستي، مواضع ضد ايراني را نيز شدت بخشيده است.

رژيم سعودي اخيرا در رياض ميزبان رئيس سازمان جاسوسي موساد بود. ملك عبدالله دو سال پيش به بهانه سفر به نيويورك هم با شيمون پرز رئيس رژيم صهيونيستي ملاقات كرد. او پس از زدن جام شراب به جام بوش در آن سال، ملاقات و قرار و مدارهايي با باراك اوباما داشت. ملك عبدالله در جريان حمله سبعانه رژيم صهيونيستي به جنوب لبنان و نوار غزه در جنگ هاي 33 و 22روزه هم حمايت هاي بي سابقه اي را نسبت به جنايتكاران صهيونيست انجام داد.

آنچه در اين ميان بيش از هر چيز خودنمايي مي كند سفر اواخر ارديبهشت سال گذشته (يك ماه قبل از انتخابات) يكي از سران فتنه به عربستان و ملاقات وي با ملك عبدالله به بهانه شركت در نشست مجمع شوراي تعامل و تفاهم جهاني است. اين نشست به مدت 3 روز برگزار شد و چهره سياسي مذكور را شماري از اصلاح طلبان و از جمله برخي اعضاي بنياد باران همراهي مي كردند.
روزنامه فرانسوي فيگارو ماه گذشته اظهارات شاه عربستان را منتشر كرد كه گفته بود ايران به همراه اسرائيل شايستگي موجوديت ندارد. فيگارو در گزارش خود همچنين مي نويسد «ملك عبدالله در ديدار با وزير دفاع فرانسه بسيار از ايران خشمگين و نگران بود.» البته سخنان گزاف ملك عبدالله چند روز بعد از قول يك مقام سعودي فاقد نام! و نه به صورت رسمي و مشخص تكذيب شد اما آنچه قابل تكذيب نيست حمايت همزمان رژيم سعودي، از جنايتكاران صهيونيست و تروريست هاي سلفي و وهابي و نظاير آنها (نظير گروهك ريگي) و نقش آفريني منفي عليه امنيت كشورهايي چون عراق و لبنان و فلسطين است همچنين كه ملاقات سال گذشته يكي از سران فتنه با شاه عربستان قابل كتمان نيست.

  1. دقیقا
    2 آگوست 2010

    ممد جان گزارش کار دادی ؟ یا بی گزارش کار پول میگیری ناقلا ….

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.