چهارشنبه 04 آگوست 10 | 08:28

اعزام بيش از 10 هزار مبلغ ديني به سراسركشور

دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در سال همت مضاعف و كار مضاعف بيش از ده هزار مبلغ در ماه مبارك رمضان به سراسر كشور اعزام مي كند.


دبير كل امور مبلغان دفتر گفت: با توجه به نياز شديد مناطق محروم به تبيين مسائل ديني و رشد و توسعه فرهنگ اسلامي، مبلغان به اين مناطق توجه ويژه كرده و براي حضور در اين مناطق نام نويسي كنند.

حجت الاسلام سيد غلامعباس موسوي، مدير كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، گفت: دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم در سال همت مضاعف و كار مضاعف بيش از ده هزار مبلغ در ماه مبارك رمضان به سراسر كشور اعزام مي كند.

وي در ادامه افزود: با توجه به اهميت ماه پر فضيلت رمضان، ماه تبليغ دين و ابلاغ رسالت الهي، طبق سنت هر ساله اين مبلغان با حضور در اماكن تبليغي مخاطبان را با وظايف ديني خود بيش از پيش آشنا مي كنند.

حجت الاسلام موسوي اظهار داشت: مراكز مختلف، سازمان هاي فرهنگي و تبليغي فعال در كشور درخواست هاي خود را ارسال كرده اند و نام نويسي از مبلغان در سامانه سمتا از پانزدهم تيرماه آغاز شده است و هنوز ادامه دارد.

وي با اشاره به اين كه صدور احكام مبلغان براي اعزام به تبليغ از يازدهم مردادماه آغاز مي شود، خاطر نشان كرد: نام نويسي از مبلغان ادامه دارد و مبلغان داراي پرونده تبليغي در دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم و سابقه تبليغ موفق مي توانند با مراجعه به سامانه سمتا، براي اعزام به تبليغ نام نويسي كنند.

مدير كل امور مبلغان دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با توجه به نياز بيشتر مناطق محروم به حضور مبلغان يادآور شد: با توجه به نياز شديد مناطق محروم به تبيين مسائل ديني و رشد و توسعه فرهنگ اسلامي، عزيزان مبلغ به اين مناطق توجه ويژه كرده و براي حضور در اين مناطق نام نويسي كنند.

وي تأكيد كرد: تبليغ سختي ها و فراز و نشيب هاي خاص خود را دارد، اما مبلغان در راه هدف بزرگ ابلاغ رسالت، از تحمل هيچ مشكلي فروگذاري نمي كنند.

گفتني است، سامانه مديريت تبليغات اسلامي از نشاني اينترنتي http://www.samta.ir قابل دسترسي است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.