چهارشنبه 04 آگوست 10 | 09:19

امیرنیا: تلاش کردیم به لحاظ سخت‌افزاری تئاتر شهر را بازسازی کنیم

اصغر امیرنیا از تلاش برای بازسازی تئاترشهر به لحاظ سخت افزاری در ابتدای کار خود خبر داد.


مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن رودکی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم اصغر امیرنیا که از سمت خود به عنوان رئیس بنیاد علمی فرهنگی رودکی تودیع و به عنوان مشاور عالی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد معارفه می‌شد، گفت: به رسم معمول در مراسم تودیع باید گزارشی از کارهای ارائه شده داده شود اما من فکر می کنم کاری که در خور هنرمندان و نویسندگان ما باشد، انجام نداده ام.
وی در ادامه تصریح کرد: ما در ابتدا تلاش کردیم وجه بنیاد را که حالت نوزاد داشت به یک نوجوان در امور هنری تبدیل کنیم. چرا که بنیاد به عنوان بازویی می تواند در کنار وزارت ارشاد فعالیت کند.

افزایش اعتبارات بنیاد رودکی تا 160 درصد
امیرنیا با بیان اینکه ما در ابتدای کار خود به لحاظ سخت افزاری تلاش کردیم تئاتر شهر را بازسازی کنیم، افزود: همچنین تلاش کردیم اعتبارات بنیاد را طی دو سال، 160 درصد افزایش دهیم.

رئیس سابق بنیاد رودکی اظهار داشت: در ابتدای کار، ما نزدیک به 40 یا 50 درصد از برنامه‌های تالار وخدت اشغال شده بود اما با تلاش و برنامه‌ریزی‌های جدی این فعالیت ها را تا 80 درصد افزایش دادیم.

وی در مورد فعالیت‌های آموزشی بنیاد رودکی خاطرنشان کرد: ما برای اینکه بتوانیم فعالیت‌های آموزشی گسترده ای را در این مرکز راه اندازی کنیم از نزدیک به فضای 18هزار متر برای این کار استفاده کردیم که امیدواریم در آینده به یک مرکز آموزش بزرگ تبدیل شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.