چهارشنبه 04 آگوست 10 | 11:49

عرضه رایگان کتاب تا منزل جانبازان،معلولان و سالمندان اجرایی می‌شود

طرح کتابدار محله ویژه جانبازان، معلولان و سالمندان از سوی کتابخانه آفتاب فرهنگسرای انقلاب با ارائه رایگان کتاب در منازل مناطق مرکزی تهران اجرا می‌شود.


همزمان با سالروز دهه بازگشت آزادگان به میهن، طرح کتابدار محله ویژه جانبازان، معلولان و سالمندان از سوی کتابخانه آفتاب فرهنگسرای انقلاب با ارائه رایگان کتاب در منازل مناطق مرکزی تهران اجرا می‌شود.

معصومه فرجی با اعلام این خبرگفت: طرح کتابدار محله در زمستان سال گذشته و بهار سال جاری به صورت محلی و منطقه‌ای اجرا شد و مورد استقبال عموم قرار گرفت و ما را بر آن داشت تا این طرح را در سطح گسترده‌تری انجام دهیم.

مدیر کتابخانه آفتاب در ادامه گفت: همچنین طرح ویژه دیگری با عنوان کتابخانه شفاهی راه‌اندازی کرده‌ایم که در صورت استقبال عمومی می‌تواند پاسخگوی بخش‌هایی از نیاز جانبازان، معلولان و سالمندان باشد.

وی گفت: در فصل تابستان طرح ارائه خدمات کتابخانه‌ای در بزرگترین کتابخانه‌های کودک و نوجوان و بزرگسالان فرهنگسرای انقلاب برگزار می‌شود و کتابخانه‌ آفتاب نیز تسهیلات ویژه ثبت‌نام، جستجوی رایانه‌ای منابع و امکان بهره‌‌مندی از ویژه برنامه‌های فرهنگی و ادبی کتابخانه را برای اعضای ثابت و سایر علاقه‌مندان فراهم کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.