شنبه 07 آگوست 10 | 15:24

افشای آزار جنسی کودکان توسط مقامات مذهبی رژیم صهیونیستی

بر اساس گزارش کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی یکی از موسسان جامعه مذهبی این رژیم در منطقه کوممیوت بیش از ده سال به آزار جنسی کودکان پسر بالای 5 سال مبادرت ورزیده است.


گزارش‌ها از سال‌ها آزار جنسی کودکان در مدرسه مذهبی صهیونیست‌ها در منطقه کوممیوت در سرزمین‌های اشغالی خبر می‌دهد.
بر اساس گزارش کانال ده تلویزیون اسراییل جامعه صهیونیست‌های افراطی در منطقه شهرک‌مشین کوممیوت موفق به پنهانکاری در خصوص ده سال آزار جنسی کودکان در مدارس مذهبی این منطقه شده‌اند.

بر اساس اسناد و شواهد کشف شده توسط پلیس رژیم صهیونیستی “شیمون ولتزر” موسس این جامعه مذهبی صهیونیست‌های تندرو به ارتباط جنسی و آزار ده‌ها کودک پسر 5 سال به بالا متهم شده است.
بر اساس گزارش این شبکه تلویزیونی و بر اساس شواهد موجود ولتزر بیشتر اقدامات خود در خصوص آزار و اذیت این کودکان را در هنگام انجام مراسم مذهبی موسوم به “حمام مقدس” انجام داده است.

جروزالم‌پست در گزارش خود آورده است که پس از سال‌ها کودکانی که توسط ولتزر مورد آزار جنسی قرار گرفته بودند طبیعتا خود به یک شکارچی و آزاردهنده جنسی تبدیل شدند.
این روزنامه افزوده است که ولتزر در همان سال‌ها از سرزمین‌های اشغالی بیرون رفته است و اکنون برای شرکت در جلسات بازجویی و پاسخگویی در برابر اتهاماتی که به وی وارد است، حاضر به بازگشت نیست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.