شنبه 07 آگوست 10 | 17:36

فاش شدن پیوند فارسی ۱ با گروهک تروریستی منافقین

هر چند حذف همیشگی این شبکه های ماهواره ای از خانه های مردم، نیاز به تلاش مضاعف تر صدا و سیما دارد اما در شرایط حال اقبال مخاطب نسبت به این سریالها که اتفاقا همراه با قطع شبکه فارسی 1صورت گرفته است را باید به فال نیک گرفت.


هر چند حذف همیشگی این شبکه های ماهواره ای از خانه های مردم، نیاز به تلاش بیشتر صدا و سیما دارد اما در شرایط حال اقبال مخاطب نسبت به این سریال‌ها که اتفاقا همراه با قطع شبکه فارسی 1صورت گرفته است را باید به فال نیک گرفت.

اما قطع این شبکه مستهجن منجر به 2 اتفاق شد:

1) بدنبال قطع شدن شبکه فارسی 1، لرزه به اندام مسئولین این شبکه صهیونیستی افتاد تا یکی مدیران این شبکه ضمن نقض هویت اصلی و انکار وجود مرداک به عنوان مدیر این شبکه چنین اظهار نظری را داشته باشد:

“حاجی كمیل، مشاور ارشد و مدیر هماهنگی گروه رسانه‌ای موبی، مالک اصلی شبکه «فارسی‌1» از پیشنهاد مدیران این شبکه جنجالی ماهواره برای گفت‌وگو با مدیران جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
وی در خصوص ارتباطات این شبکه با شبکه‌های سرمایه‌گذاری یهودی از جمله «روپرت مورداک» نیز گفت: «گروه رسانه‌ای موبی به عنوان یك مجموعه مسلمان و معتقد به یكسری ارزش‌های اسلامی و انسانی شدیداً ناراحت است و نگرانی‌هایی خود را از طریق مصاحبه با شما رسماً اعلام می‌كنیم. اتهام‌بستن به یك مسلمان و آن هم ارتباط با مجموعه‌ای از یهودی‌ها یك گناه كبیره است.
ما مسلمان هستیم و معتقد به ارزش‌های اسلامی. آنچه كه ما مسلمانان در ایران و افغانستان و به‌طور كلی در جهان اسلام را به هم متصل می‌كند، دغدغه‌ها و اهداف مشترك هست و باید باشد. دغدغه ما به هرحال وجود و حضور صهیونیسم است و ما نگران وضعیت فلسطین هستیم. …”

2) اما دومین اتفاق که البته چندان هم عجیب نبود بر ملا شدن پیوند مدیران صهیونیست این شبکه با سرکردگان گروهک تروریستی منافقین است.
پس از قطع شبکه فارسی 1، سرکردگان شبکه تروریستی منافقین به کمک دوستان صهیونیست خود در این شبکه آمدند تا شرایط وصل مجدد این شبکه را فراهم نمایند. بنابر این گزارش، به همت منافقین، اين شبکه از طريق همان ماهواره اي که شبکه تلويزيوني گروهک تروريستي منافقين از آن پخش مي شود، در روند پخش قرار گرفت!

  1. سید احمد
    7 آگوست 2010

    نه بابا کار منافقین هم خیسید. فارسی1 دیگه نمی‌گیره.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.