یکشنبه 08 آگوست 10 | 09:18

ششمين نمايشگاه «اسماءالحسني» گشايش مي‌يابد

ششمين نمايشگاه بين‌المللي حروف‌نگاري پوستر اسماءالحسني،‌ 21 مردادماه، همزمان با آغاز ماه مبارك رمضان در تالار بتهوون خانه هنرمندان ايران گشايش مي‌يابد.


ششمين دوره نمايشگاه بين‌المللي حروف‌نگاري پوستر اسماءالحسني با حمايت موسسه توسعه هنرهاي تجسمي معاصر، مركز هنرهاي تجسمي حوزه هنري ، مركز هنرهاي تجسمي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، خانه هنرمندان ايران، شركت شبكه سفيد و با سازماندهي سايت اينترنتي تودي پوسترز در دو بخش پوستر اسماءالحسني و پوسترهاي مذهبي برگزار مي‌شود.
مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه همراه با مراسم اهداي جوايز به برگزيدگان آن روز پنج‌شنبه 21 مردادماه همزمان با آغاز ماه مبارك رمضان ساعت 18:30 در تالار بتهوون خانه هنرمندان ايران برگزار خواهد شد.
همچنين قرار است آثار اين نمايشگاه همزمان با تهران در موزه هنرهاي معاصر اصفهان و خانه هنرمندان حوزه هنري اصفهان نيز به نمايش گذاشته شود.
يكي از ويژگي‌هاي اين نمايشگاه،‌ انتخاب بهترين آثار به انتخاب مخاطبان است كه اين تصميم در راستاي گلايه برخي از شركت كنندگان نسبت به داوري‌هاي سليقه‌اي آثار گرفته شده است.
در اين نمايشگاه، اين امكان فراهم شده است تا مخاطبان و علاقه‌مندان و حتي شركت كنندگان نيز سهمي در داوري آثار راه يافته به نمايشگاه داشته باشند. بر اين اساس اثري كه بيشترين رأي مخاطبان را در رأي‌‌گيري آنلاين از طريق سايت « تودي پوسترز» از آن خود كند، از جمله برندگان ششمين دوره نمايشگاه معرفي مي‌شود و دو جايزه نقدي (در دو بخش) به آنها تعلق مي‌گيرد.
داوري آثار اين نمايشگاه را نيز پنج هنرمند از تركيه، برزيل، لبنان و ايران بر عهده دارند كه عبارتند از: ريكو لينز از برزيل، پاسكال زغبي از لبنان، علي سيلان از تركيه، محمد خزايي و عليرضا معزي از ايران.
در اين دوره از نمايشگاه هنرمنداني از ايران و ديگر كشورها از جمله چين، آمريكا، تركيه، آلمان، عربستان سعودي، اندونزي، لبنان، انگليس، فرانسه و … شركت كرده‌اند.
جوايز اين دوره شامل يك جايزه اصلي چهار تا يك ميليون توماني به همراه لوح ويژه نمايشگاه و سه جايزه نقدي ديگر است كه به نفرات برگزيده اول تا سوم اهدا مي‌شود.
اين نمايشگاه هر ساله در ماه مبارك رمضان با مديريت «علي وزيريان» برگزار مي‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.