سه‌شنبه 10 آگوست 10 | 08:00

چرا می‌گوییم «BBC : بنگاه خبرپراکنی بهائیت»

با بسط و گسترش رادیو بی بی سی سران وزارت امور خارجه انگلیس تصمیم گرفتند با بودجه دولتی این کشور وبگاه جهانی این رسانه را در سال 1379 افتتاح کنند که این سایت با سردبیری «بهروز آفاق» فعالیت خود را آغاز کرد. فردی بهایی، که بعدها مدیر شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی هم شد.


تریبون مستضعفین – متن پیاده شده‌ مستندی که اخیرا در مورد فعالیت‌های پایه‌ای بهائیان در بخش‌های مختلف بی بی سی و حمایت‌های بی‌شائبه از آن‌ها توسط دول متخاصم با جمهوری اسلامی ایران، پخش گردید در ادامه می‌آید. از نکات قابل توجه در این رابطه، بهایی بودن تمامی مدیران ایرانی یا فارسی زبان فعال در بی بی سی از ابتدای تاسیس آن است.

رپرتاژ آگهی‌های بی‌بی‌سی برای بهاییت

فرقه‌ای انگلیسی ساخته که عمر آن به بیش از یک صد سال هم نمی‌رسد. یعنی درست زمانی که انگلیسی‌ها چهره‌ی ضد اسلامی خود را نمایان کردند و با وهم ایجاد تفرقه و نفاق و ضربه زدن به اسلام این فرقه را بنیان نهادند و البته رویایی که هیچ‌گاه به حقیقت نپیوست. ولی اکنون آنان سعی می‌کنند تا افکار منحرف خود را از طریق خروجی تلویزیون دولتی انگلیس «بی بی سی» مطرح کنند.

• بهاییت، آیینی است که توسط بخش‌های سکولار جامعه اسرائیل …
• کسری ناجی از شمال اسرائیل گزارش می‌دهد …
• یکی از دوستان خوب من بهایی بود …
• با گزارش‌های سریع، دقیق و بی‌طرفانه …
این‌ها رپرتاژ آگهی‌های خوش خدمتانه‌ای است که انگلیسی‌ها حداقل یک روز در میان در حمایت از دوستان بهایی و در اصل پشتیبانی از پیاده نظام‌های صهیونیست‌ها از طریق شبکه«‌بی بی سی» بر روی آنتن می‌برند.

حداد عادل: مردم ایران باید این کلمه بی بی سی رو دیگه مخفف «بریتیش براد کاستینگ کمپانی» ندونن، بلکه مخفف «بهایی براد کاستینگ کمپانی» بدونن؛ یعنی این صدای بهایی‌هاست.

خشت اول، با حمایت از بهاییان

سابقه‌ی حمایت بی بی سی از فرقه ضاله بهاییت از خشت اول بی بی سی بنا گذاشته می‌شود، یعنی این زمان: 8 دی‌ماه 1319.

حسن موقر بالیوزی

«در این هنگام که خبر فرستی بوسیله رادیو به زبان فارسی از بریتانیای کبیر آغاز می‌شود بنگاه رادیوی انگلستان به تمام گوش دهندگان ایرانی و فارسی زبانان درهر جای جهان که باشند درود می‌گوید.»

صدایی که شنیدید صدای «موقر بال یوزی» در لحظه افتتاح رادیو بی بی سی فارسی است. مدیر وقت این رادیو و از سران فرقه ضاله بهاییت.
بال یوزی که دستی هم در تحریف تاریخ و نگارش کتاب های تبلغی فرقه انحرافی بهاییت دارد سال‌ها سرکرده این فرقه در انگلستان به شمار می آمد و از صحنه گردانان کنفرانس معروف بهاییان در سال 1342 در لندن بود. کنفرانسی که اعترض شدید امام خمینی «رحمت الله علیه» در آن زمان را برانگیخت. کادر‌سازی‌های این فرد از هم‌کیشان خود روز به روز بر نفوذ فرقه بهاییت در بی بی سی فارسی افزود تا آن‌جا که از سی عامل اجرایی اصلی بنگاه شایعه پراکنی بی بی سی فارسی، بیش از نیمی از آنان از اعضای این فرقه انحرافی هستند و این رسانه را به تریبون تبلیغاتی این فرقه گمراه ، مبدل کرده است.

بی بی سی؛ ارگان بهائیت

باقر معین، شاداب وجدی، لطفعلی خنجی و عنایت فانی از جمله کسانی هستند که از سه دهه گذشته تا کنون به عنوان مجری و تهیه کننده، نقش مهمی را در حمایت از بهاییان در بی بی سی ایفا کرده‌اند. بهاییانی که فریبکارانه بارها و بارها اعلام کرده اند که بر اساس آنچه که مسلک خود می‌نامند به دنبال قدرت و تشکیل دولت نیستند و این در حالی است که تاملی در لابلای رپرتاژهای آگهی بی بی سی درمورد بهاییت دروغ بودن این ادعا را ثابت می‌کنند.

« مجری: الان نظریه بهاییان چی هست؟ اگر امکان حکومت کردن برای بهاییان باشد بعنوان اینکه دولت بهایی تشکیل شود؟ یعنی این در مرام بهایی هست؟ …
فرهاد ثابتان؛ سخنگوی جامعه بهاییت : بدون شک »

باقر معین و مریم روشن هم اکنون مسئولیت آموزش نیروهای بی بی سی در سراسر جهان را نیز برعهده دارند . بهاییانی که حالا به مرحمت دوستان صهیونیست خود در سرزمین‌های اشغالی صاحب قبله کذایی شده‌اند و این باغ‌های غصبی را به تصرف خود درآورده‌اند و با تصویب رژیم جعلی صهیونیستی حتی از پرداخت مالیات هم معاف هستند.

آلبرت لینکلن؛ دبیرکل جامعه بهاییت : رابطه ما با اسرائیل بر اساس خصوصیات و احترام متقابل است.

تعجب برانگیز نخواهد بود اگر بدانیم که غالب گزارشگران اعزامی تهیه کنندگان این آگهی‌های گزارش‌گونه در عکا و دیگر شهرک‌های سرزمین‌های اشغالی تنها یک رمز موفقیت دارند و آن خوش خدمتی به فرقه ضاله عبدالبهاست.

بیت العدل؛ حیفا، سرزمین‌های اشغالی؛ مرکز جهانی بهائیان

مهدی پرپنچی

… یکی از دوستان خوب من بهایی بود.
محمد منظر پور، بی بی سی، بیت المقدس …

و در این راه حتی از به میدان آوردن پیاده نظام های خود نیز دریغ نکردند:

شیرین عبادی: از سلطنت طلب ها بسیار دفاع کردم، … از بهاییان دفاع کردم، … از مجاهدین دفاع کردم .

و این هم وبلاگ مهدی پرپنچی سردبیر فعلی بی بی سی فارسی است، که خاطراتش از سفر به فلسطین اشغالی و دیدار از مراکز بهاییت و حتی خواندن ورد‌های کذایی این فرقه گمراه را منعکس کرده است.

بهروز آفاق

بی بی سی فارسی؛ جایی برای تطهیر بهائیت و صهیونیسم

با بسط و گسترش رادیو بی بی سی سران وزارت امور خارجه انگلیس تصمیم گرفتند با بودجه دولتی این کشور وبگاه جهانی این رسانه را در سال 1379 افتتاح کنند که این سایت با سردبیری «بهروز آفاق» فعالیت خود را آغاز کرد.  فردی بهایی، که بعدها مدیر شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی هم شد.

این روزها بی بی سی فارسی با اعزام خبرنگاران خود به سرزمین‌های اشغالی سعی می کند تا با توسل به ترفندهای مختلف، چهره این فرقه ضاله را تطهیر کنند.

ناگفته نماند نقش استعمار پیر در تشکیل این فرقه در تاریخ بسیار مشهود است و از این رو دور از ذهن نیست که آرشیو‌های بی بی سی مملو از تصاویر لحظه به لحظه تشکیل این فرقه منحرف است.
… این فیلمی است نادر ،از سفر او به غرب، یکصد سال پیش …
اما دیگر با عیان شدن چهره بهاییان که از دست اندرکاران بی بی سی فارسی هستند و خروجی‌های این شبکه نیز بر اساس امیال آن‌ها تنظیم می‌شود، چهره شنیع و کریه بهاییان در تشکیل بی بی سی فارسی پنهان نخواهد بود.

دانلود مستند (لینک دوم)

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.