سه‌شنبه 23 ژوئن 09 | 11:47

سناریوی تروریست‌ها برای کشته‌سازی افشا شد

منافقان در تازه ترین اقدام خود با استقرار تک تیراندازهایی در برخی مناطق تهران مردم بی گناه و به خصوص زنان را مورد هدف قرار داده و با استفاده از عوامل خود از صحنه کشته شدن زنان تصویربرداری کرده و به سرعت در رسانه های عمومی و سایت های اینترنتی منتشر می کنند.


n00055510-b

به گزارش تریبون مستضعفین، انتشار تصاویر و فیلم‌هایی از صحنه های تیر خوردن مردم بی‌گناه در آشوب‌های خیابانی اخیر عاملان اصلی این تیراندازی‌ها و ترور مردم بی‌گناه را مشخص کرد.

طبق اطلاعات به دست آمده از یک منبع آگاه امنیتی گروهک منافقین با سوء استفاده از ناامنی پدید آمده در برخی مناطق تهران ضمن طراحی سناریوی خطرناک و خونین به پیگیری اهداف خائنانه خود در سلب آرامش عمومی دست زده اند.

بر اساس این گزارش، منافقین که با به کارانداختن ابزارهای ماهواره‌ای و سایت‌های اینترنتی خود به پخش شدن هر چه بیشتر آشوب و بحرانی شدن فضا دامن می‌زدند در تازه‌ترین اقدام خود با استقرار تک تیراندازهایی در برخی مناطق تهران مردم بی‌گناه و به خصوص زنان را مورد هدف قرار داده و با استفاده از عوامل خود از صحنه کشته شدن زنان تصویربرداری کرده و به سرعت در رسانه‌های عمومی و سایت‌های اینترنتی منتشر می کنند.

این سناریو به گونه‌ای پی‌ریزی شده است که پس از شلیک و کشته شدن مردم عده ای از عوامل این گروهک در منطقه مزبور با ایجاد سر و صدا و فریاد زدن، جو را ملتهب کرده و فضای شهر را ناآرام می‌کردند.

نکته جالب اینکه با بررسی گلوله‌های خارج شده از بدن کشته شدگان خوادث اخیر مشخص شد که فشنگ‌های به کار رفته متعلق به هیچ یک از ارگان‌های نظامی و امنیتی کشور نبوده و از طریق واردات و از خارج از مرزهای کشور به تهران فرستاده شده است. جالب‌تر اینکه، این تصاویر و آشوب‌سازی‌ها در مناطقی روی داده که جزو مناطق درگیری و اغتشاش نبوده است.

در همین حال، منابع انتظامی و امنیتی برای چندمین بار از مردم تهران درخواست کردند که در صورت مشاهده چنین صحنه‌ها و فضاهایی نیروهای انتظامی را در جریان قرار داده و از تکرار حواث تلخ این چنینی جلوگیری کنند.

  1. خواجوند
    25 ژوئن 2009

    زماني كه برخي مردم مبناي قضاوت خود را رسانه‌هاي بيگانه قرار دهند ، قطعآ بسيج و نيرو‌هاي انتظامي قرباني خواهند بود ، چشمها چنان كور است كه صحنه‌هاي دفاع يك زن از جوان بسيجي و يا ضرب نيروي پليس توسط تعدادي غافل و ساده‌لوح مد نظر قرار نمي گيرد .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.