سه‌شنبه 10 آگوست 10 | 11:21

تبليغ مسيحيت در ميان دانش‌آموزان

وزير اطلاعات با اشاره به بررسي‌هاي اطلاعاتي انجام شده، گفت: يكي از پروژه‌هاي مدنظر دشمن در جنگ نرم، مسيحي‌سازي دانش‌آموزان كشورمان است كه با شعار “فقط عيسي ” فعاليت مي‌كنند.


حجت‌الاسلام حيدر مصلحي عصر امروز در مراسم اختتاميه بيست ‌و هفتمين گردهمايي رؤساي مناطق و ادارات كل آموزش و پرورش سراسر كشور كه در سالن اجلاس سران كشورهاي اسلامي برگزار شد با اشاره به تهديدات مختلف دشمن براي فروپاشي نظام اسلامي گفت: يكي از پروژه‌هاي دشمن در جنگ نرم، مسيحي‌سازي دانش‌آموزان است كه طبق اطلاعات رسيده يك جريان پروتستاني با شعار “فقط عيسي ” و با پشتيباني صهيونيست‌ها در مدارس به راه افتاده‌ است.

وي افزود: انتهاي اين جريان همانند مسيحيت آمريكا، رژيم صهيونيستي قرار دارد كه البته حساب آنها از اقليت‌هاي ديني به رسميت شناخته شده در نظام اسلامي جدا است.

حجت‌الاسلام مصلحي افزود: اينها موفق شده‌اند تعدادي از معلمان و دانش‌آموزان را با راه‌اندازي‌هاي NGO‌هايي از مجموعه آموزش و پرورش تحت تأثير و هدايت خود قرار دهند كه البته طرح اين موضوع نه به عنوان بزرگي و شدت كار آنها بلكه به عنوان هشداري نسبت به شرايط موجود است.

وزير اطلاعات با بيان اينكه در طول 30 سال پس از انقلاب اسلامي، دشمن از طريق جنگ نرم هوشمندانه به دنبال مقابله با اسلام ناب محمدي بوده است، تصريح كرد: يكي از صحنه‌هاي مهم اين جنگ نرم عرصه آموزش و پرورش است و البته علي‌رغم تجربه‌هاي موفقي كه دشمن در اين رابطه با خود همراه داشته است، در نظام اسلامي ايران به دليل ويژگي‌هاي خاص آن نتوانسته است به نتيجه برسد.

برچسب‌ها: ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.