پنج‌شنبه 04 مارس 10 | 19:13

فوری// توزیع کارت هوشمند ساندیس

قرار است ماشین های مخصوص ساندیس پخش کنی که مجهز به عابرساندیس می باشند! به صورت گسترده از کشورهای دوست و همسایمان، نظیر چین و روسیه وارد شوند تا خدمت گذاری به مردم شریف به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.این منبع که نخواست نامش فاش نشود به خبرنگار ما گفت: برای مهیج تر شدن برنامه ی پخش ساندیس، قرار شده است که جوایزی مانند وام مسکن و ازدواج در انتهای راهپیمایی به صورت قرعه کشی در اختیار هموطنان ساندیس جو قرار بگیرد.


نمونه ای از تصویر کارت هوشمند ساندیس که قرار است طی چند روز آینده به طور وسیعی آمده و پخش شود!

نمونه ای از تصویر کارت هوشمند ساندیس که قرار است طی چند روز آینده به طور وسیعی آمده و پخش شود!

به گزارش خبرنگار ما و به نقل از یک منبع موثق، دولت کودتا سعی دارد طی ماه جاری، کارت هوشمند ساندیس را در بین کارکنان دولت و دهک پایین(و مقداری بالاتر) به صورت گسترده ای جهت مشروعیت بخشی به خود توزیع کند.

این منبع موثق گفت: دولت سعی دارد برای کشاندن مردم به خیابان ها از ترفندهای گوناگونی استفاده کند. قرار است، این کارت های هوشمند ساندیس از ساعت 8 صبح روزهای مهم، مانند 22بهمن؛ شارژ شده تا مردم بتوانند از خدمات این کارت ها استفاده لازم را ببرند. مدت شارژ نیز تا پایان راهپیمایی بوده که البته امکان تمدید زمان ساندیس خوری برای پذیرایی از هموطنان همیشه در صحنه امکان پذیر می باشد!

وی در ادامه افزود: قرار است ماشین های مخصوص ساندیس پخش کنی که مجهز به عابرساندیس می باشند! به صورت گسترده از کشورهای دوست و همسایمان، نظیر چین و روسیه وارد شوند تا خدمت گذاری به مردم شریف به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.

این منبع که نخواست نامش فاش نشود به خبرنگار ما گفت: برای مهیج تر شدن برنامه ی پخش ساندیس، قرار شده است که جوایزی مانند وام مسکن و ازدواج در انتهای راهپیمایی به صورت قرعه کشی در اختیار هموطنان ساندیس جو قرار بگیرد.

منبع فوق تلویحا اشاره ای به پخش کیک، ساندویچ، رانی و… داشت که تاکید کرد هنوز بودجه ای برای اینکار درنظر گرفته نشده و بستگی به جواب نظرسنجی ها و بازخورد اخبار دارد.

این منبع در پاسخ به پرسش خبرنگار ما که پرسید “چرا دولت سعی به پخش کارت هوشمند دارد؟” گفت: اولا امسال سال اصلاح الگوی مصرف بوده و بنا بر این لازم است شعار این کار را در هرکاری سرلوحه ی خود قرار دهیم؛ دوما اینکه در روز نهم دی ماه، متاسفانه به خیل عظیمی از ملت ایران، ساندیس نرسید که این خود باعث شرمندگی است و مقدار زیادی از ساندیس ها حیف و میل شد، و سوما اینکه عده ای م.ب!(منظور ایشان مرفه بی درد است) تلاش داشتند از این آب گل آلود ساندیس های فراوانی به دست آورند و بعدها تشکیل یک باند مافیایی در کار ساندیس دهند که این کار ما تلاش انها را خنثی می نماید.

در پایان این منبع موثق ذکر کرد که کارت های فوق قابلیت های متعددی داشته که در طول برنامه پنچم و ششم و در راستای تحقق چشم انداز به کار گرفته می شوند. ضمنا قرار است قبل از 22بهمن یک مانوری جهت صحت و درستی کارت ها به اجرا گذاشته شود. این منبع در مورد گم شدن کارت و صدور المثنی چیزی نگفت و موارد دیگر را به نشست خبری موکول کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.